2737
2734
عنوان

مامانا خواهش میکنم یه لحظه

108 بازدید | 17 پست

دخترم تازه رفته تو پنج سالگی وقتی می‌ره دستشویی نمی‌ذاره من بشورمش بنظرتون دیگه بذارم خودش خودشو بشوره یانه؟؟؟

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آره چرا که نه

ممکنه چند بار اول خوب نشوره یا لباسشو خیس کنه

ولی در کنارش باش و یادش بده

وقتی میخواد مستقل بشه این اجازه رو بهش بده

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه دیرم شده خواهر جان.بزار مستقل باشه 

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728
بله دختر من الان چندماهه کامل خودشو میشوره فقط مواظب باش تمیز بشوره خدایی نکرده مریض نشه 

آخه اصلا نمی‌ذاره برم پیشش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خودم میذارم شوهرم اعصابم و خورد میکنه

وا.به شوهر چه اینجور مسائل؟رو نده بابا

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
من تولدپنج سالگیشوتیرماه گرفتم جیش یک روخودش میشوره بدون دست کشیدن دو شوخودم میشورمش

آره دختر منم فقد آب میگیره ولی دو شو نمی‌ذاره اونم خودش میشوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من الان 5سالشه پسرم اما از 4سالگی خودش رو میشست

آخه پسر فرق می‌کنه آبجی دختر زود عفونت میگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره دختر منم فقد آب میگیره ولی دو شو نمی‌ذاره اونم خودش میشوره

ن من دوسه باری دوشوخودش شسته امادل بدلم نیس میگم شایدنتونه قشنگ بشوره.دخترت متولد94عزیزم؟

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
2706