2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا؟؟دوقلو داری؟؟؟😄😄

اره فقط بزرگترین لطف خدا به من دوقلوهام بوده اونم کم پدرمودرنیاوردن😅

بی مادری کشیدم پدرم دوسم نداشت 

پدرشوهرم اذیتم کرد

شوهرم اوایل ازدواج خون ب دلم کرد

الانم بی پولی کم درآمدی شوهرم ودوقلوداشتنومستاجری اووووف نگم برات🤦‍♀️

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
2731
اره فقط بزرگترین لطف خدا به من دوقلوهام بوده اونم کم پدرمودرنیاوردن😅 بی مادری کشیدم پدرم دوسم نداش ...

من از اول نبودن پدر و اذیت های خانواده مادرم بود تا الان ک کلا افسردگی دارم و یه مدت سرترالین میخوردم تازه ترک کردم از لحاظ روحی بهم ریخته هستم

2738
من از اول نبودن پدر و اذیت های خانواده مادرم بود تا الان ک کلا افسردگی دارم و یه مدت سرترالین میخورد ...

الهی عزیزم فقط همون گوش کن بچه نیار سرتم بعدکرونا باباشگاه رفتنو اینا سرم گرم کن ب خودت فکرکن 

بخدا من خسته شدم ازبس واسه خودم ارزش قاعل نشدم بگردبپوش وبخورورزش کن کارکن 👌

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
الهی عزیزم فقط همون گوش کن بچه نیار سرتم بعدکرونا باباشگاه رفتنو اینا سرم گرم کن ب خودت فکرکن  ...

من ورودی۹۳ دکترا دامپزشکی بودم الان اجازه کار کردن ندارم حق دارم عصبی باشم واقعا

اره فقط بزرگترین لطف خدا به من دوقلوهام بوده اونم کم پدرمودرنیاوردن😅 بی مادری کشیدم پدرم دوسم نداش ...

اخی عزیزم ❤❤❤انشالله ک درس میشه

پیج ریپورت بلاگرهای فیک @tahrim.bloggers
خیلیا برای تناسب اندام میخورن.... هر دارویی بجز ورزش عوارض داره ...ولی زود نتیجه میده ...

من دیگه بچه اوردم خیالم راحته 😅عوارضشم ب جون میخرم فقط ریزش مونداشته باشه کچل بشم

اخی عزیزم ❤❤❤انشالله ک درس میشه

توکل بخدا این گرونی ها تموم بشه بخدا دمارمردم دراومده😥مستاجری وبدبختی اونم بچه دارا🤦‍♀️

من عکس ندیدم

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎
2706