2733
2734

؟؟؟

1399/6یه روز قشنگ و خوشحال کننده برای منه😃که با نمره عالی دفاع میکنم😃

مراحل فارغ التحصیلیت و انجام بده برای ما نتی بود اول استاد رلهنما بعد مشاور تایید میکردن بعد ایران داک بود اخرشم مجوز چاپ میگرفتی 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

قبلا که نسخه فیزیکی میگرفتن باید یک نسخه میدادی به کتابخانه مرکزی دانشگاه، یک نسخه هم میدادی به آموزش، یک نسخه هم برای استاد، یک نسخه هم فکر کنم برای ایرانداک ارسال میکنن، اما الان من که خرداد دفاع کردم هیچ نسخه چاپی نگرفتن، همه نسخه مجازی بود، یک فایل فرستادم ایرانداک، یک فایل هم برای دانشگاه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مراحل فارغ التحصیلیت و انجام بده برای ما نتی بود اول استاد رلهنما بعد مشاور تایید میکردن بعد ایران د ...

من دفاع کردم تموم شد.

مجوز چاپ منظورت این هست که کتاب بشه؟

1399/6یه روز قشنگ و خوشحال کننده برای منه😃که با نمره عالی دفاع میکنم😃
2728
من دفاع کردم تموم شد. مجوز چاپ منظورت این هست که کتاب بشه؟

ما که دولتی بودیم بعد از دفاع اول امضای اساتید بخش و میگرفتیم بعد تسویه وام و خوابگاه 

اول دفتر بخش تایید میکرد 

بعد استاد راهنما بعد استاد مشاور 

بعد معاونت دانشکده 

بعد اموزش دانشگاه 

بعد مجوز ایران داک و اپلود میکردیم دانشگاه مجوز پرینت و چاپ  میداد میرفتیم به جاهایی که لازم بود تحویل می دادیم 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
دانشگاه آزادم می‌خوام مقاله اش کنم 

پایان نامتون در دانشگاه محل تحصیل؛ سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و سامانه ایرانداک ثبت میشه.

برای مقاله هم فکر میکنم ۶ ماه بعد دفاع فرصت دارین.

مدرس و مشاور حوزه تحقیق و پژوهش های علمی