2726
عنوان

عروس با موی مشکی یا رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 129 پست

صد در صد مشكي

عروس با موي مشكي هميشه جذاب تره

من ميخواستم رنگ كنم

ارايشگرم نذاشت

كلا نميذاشت عروساش موهاشونو رنگ كنن

ميگفت جذابيت عروس به موي مشكيشه

فرزانه سلطاني تو الهيه بود

مرنج و مرنجان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلیقه ایه

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2728
صد در صد مشكي عروس با موي مشكي هميشه جذاب تره من ميخواستم رنگ كنم ارايشگرم نذاشت كلا نميذاشت عرو ...

منم‌نمیخوام رنگ کنم ترجیحمم موی بازه قصد دارم تو پاتختیم رنگ کنم

یه صلوات مهمونم کنید💕

رنگ نذاشتم ولی موهام طبیعی قهوه ای روشن، شنیون هم بالا بستم ساده...هیچوقت قدیمی نمیشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

مشکی قدیمیه 

ی رنگ نسکافه ای شینیون باز بسته 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2706