2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هرچی تو دلته و دوسش داری همون قشنگه اینجا فقط میخوان دلتو بشکنن انگار یه جوری حرف میزنن بعضیا😕

بله عزیزم الان کل خاهرام وسایل برنز دارن میزتلویزیون ساعت اینه کنسول قندون وخیلی چیزا

فقط بین خاهرام من علاقه ندارم کاملا سلیقه ایه و اینجام نظرات متفاوته فک نکنم کسی قصد دل شکستن داشته باشه مگه اینکه مریض باشه طرف

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
بله عزیزم الان کل خاهرام وسایل برنز دارن میزتلویزیون ساعت اینه کنسول قندون وخیلی چیزا فقط بین خاهرا ...

اره میتونن بگن من دوست ندارم اما میان میگن خزه وی چیه این همه چیرای خوشکل 

لحن حرف زدن خیلی میتونه رو ادما تاثیر بذاره و بنظرمم ففط ادمای مریض اینجوری جواب میدن

اره میتونن بگن من دوست ندارم اما میان میگن خزه وی چیه این همه چیرای خوشکل  لحن حرف زدن خیلی می ...

اگه منظورت به منه. قصد دل شکستن نداشتم. شاید منم خیلی چیزا دوسداشته باشم ک خز باشن. و اگه کسیم بهم بکه ناراحت نمیشم

اگه منظورت به منه. قصد دل شکستن نداشتم. شاید منم خیلی چیزا دوسداشته باشم ک خز باشن. و اگه کسیم بهم ب ...

نه عزیزم من به کس خاصی نیستم اصلا هم نخوندم ببینم کی چی میگه  تو همه تاپیکا ازاین چیزا دیدم... در کل شاید شما بدت نیاد اما همه ک مثل هم نیستن باید تو حرف زدن باادما یکم دقت داشته باشیم چون دل شکستن کار خوبی نیست  خییییلیا باهمین حرفام دلشون میشکنه و ناراحت میشن 

نه عزیزم من به کس خاصی نیستم اصلا هم نخوندم ببینم کی چی میگه  تو همه تاپیکا ازاین چیزا دیدم... ...

درسته حق باشماست

2706