بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام پسر من اینطوریه .تقریبا شش هفت ماهش بود متوجه شدم.بردمش دکتر.گفت بعد از یکسالگی بیار عملش کنیم تا شروع به حرف زدن نکرده.دیگه نشد ببرمش و بعدم خورد به کرونا.الان دوسال و نیمه هست.ماشالله پسر بچه ای ندیدم اینطور روانصحبت کنه.قشنگ شعر میخونه و کاملمثل خودمون حرف میزنه.خداروشکر میکنم بچه رو الکی نبردم زیر عمل

سلام پسر من اینطوریه .تقریبا شش هفت ماهش بود متوجه شدم.بردمش دکتر.گفت بعد از یکسالگی بیار عملش کنیم ...

من مجبور شدم چهار ماهگی ببرمش چون سخت شیر میخورد و ادیت میشد،خداروشکر بچه تون رو حدا براتون نگه داره

سلام عزیزم نوزاد منم این مشکل داشت چهار ماهشه دیروز عمل سرپایی انجام دادم.نوزاد شما الان دیگ مشکل نداره؟بهتر شده خداروشکر؟

بر جمال محمد و آل محمد و روح پاک حضرت فاطمه صلوات
سلام عزیزم نوزاد منم این مشکل داشت چهار ماهشه دیروز عمل سرپایی انجام دادم.نوزاد شما الان دیگ مشکل ند ...

سلام عشقم بله خداروشکر خیلی بهتر شده، تو شیر خوردن مشکل داشت بعداز عمل خیلی خوب شد شیرمم زیاد شد،من پسرم رو با لیزر عمل کردم،روزای اول خیلی بیقراری داره مواظبش باشین،من گاهی با قاشق بهش شیر میدادم چون نمیتونست شیر بخوره اما بعدها خیلی راحت شد

سلام عشقم بله خداروشکر خیلی بهتر شده، تو شیر خوردن مشکل داشت بعداز عمل خیلی خوب شد شیرمم زیاد شد،من ...

خداروشکر نی نی تون بهتر شده.وااای شیر نخوردنش بخاطر اینه...بزور شیرش میدم.چند بار با قاشق دادم بهتر خورد آخه ریفلاکس داره گفتم ببقراریش بخاطر ریفلاکسه.ممنون عزیزمممم پاسخ دادی

عزیزم چند روز طول کشید تا زخم زیر زبونش بهتر شه.راحت شیر بخوره؟ الان پسرتون چند وقتشه؟میتونه کلمه ، د ، ل ، تلفظ کنه چون این کلمه ها زبون بالا میچرخه. خیلی نگرانم دخترم  خدای نکرده تو حرف زدن مشکل پیدا کنه

عزیزم چند روز طول کشید تا زخم زیر زبونش بهتر شه.راحت شیر بخوره؟ الان پسرتون چند وقتشه؟میتونه کلمه ، ...

آره بابا من دهنم سرویس شد سینه مو میگرفت اما نمیتوانست خوب بخوره بعد عمل خوب شد و بخاطر زیاد خوردنش شیرمم زیاد شد،ببین من تقریبا یه هفته درگیر بودم،بعد عمل فک کنم درد داشت،یا شایدم زبونش گیر داشت ،باز شدنش براش غیر عادی بوده یاهرچی،شیر خوب نمیخورد اما بعد یه هفته بهتر شد،فقط حواست باشه اصلا گرسنه نذارش من خواهرم اومد خونمون کمکم کرد با عر سختی بود شیر خودمو میدادم، موقع شیر دادن دعا بخون و صلوات بگو آروم میشه،دیگه الانم دوازده ماهشه،ده ده ،او او میگه،حرف ل ازش نشنیدم به گمونم اما نگران نباش اصلا عمل که کردی ینی خوب شده،ففط یادت باشه سینه تو بده دهنش حوصله ام کن تا شیر بخوره و سیر بشه و طول میکشه

آره بابا من دهنم سرویس شد سینه مو میگرفت اما نمیتوانست خوب بخوره بعد عمل خوب شد و بخاطر زیاد خوردنش ...

ای جانمممم خدا براتون حفظ کنه . کلمه ، د ، گفته خیالتون راحت شده 😗 

ممنونممم راهنماییم کردین امروز چهار روزه جراحی کردم.مجبور شدم شیر خشک بدم با قاشق . دیشبم

از گرسنگی گریه میکرد نمیخوابید شیر خشک دادم سرحال شد خوابید

فقط دستاشو انگشتاشو مچ میکنه فرو میکنه دهنش میترسم بیشتر زخم کنه هر کاری میکنم نمیتونم جلو شو بگیرم.انگشتاش همش دهنشع

ای جانمممم خدا براتون حفظ کنه . کلمه ، د ، گفته خیالتون راحت شده 😗  ممنونممم راهنماییم کردین ...

ممنونم عزیزم کوچولوی شما هم همیشه سلامت باشه،آره عزیرم نگران نباش دکتر به من گفت عمل کنید خوب خوب میشن،تازه بعضی بچه ها عمل نکنند هم میتونن خوب بحرفن،آره سر شیر خوردن اذیت میشید ولی صبوری کنید،برای اینکه دستشو دهنش نکنه خب یه جغجغه یا عروسک کوچوبدین دستش یا باهاش بازی کنین حواسش پرت میشه تا یه هفته ده روز خوب میشن،بچه منم شیر خشکی بود،گاهی با قاشق بهش شیر میدادم.

ممنونم عزیزم کوچولوی شما هم همیشه سلامت باشه،آره عزیرم نگران نباش دکتر به من گفت عمل کنید خوب خوب می ...

یدنیا ممنونننن محبت کردین...خیلی کمکم کردین روحیه دادین 

2706