2726

یا امام رضا حاجت این خانم رو بده اگر قابل دونستی حاجت ما هم بده غریب الغربا😭😭😭

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من نمیدونم ولی از همین راه دور از امام رضا(ع) میخوام به پسرت شفای عاجل عنایت کنه، ان شاالله به حق سه ساله ی امام حسین(ع) پسرت شفا بگیره عزیزدلم، براش ایت الکرسی میخونم و هر وقت یادم بیفته دعاش میکنم🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2728

بنظرم خیلی وقتها ائمه شفا میدن ولی خودمون متوجه نمیشیم 

یکی از اطرافیانمون پسرش نمیتونست صحبت کنه بعد که زبون باز کرد  خودش میگف امام رضا شفا داده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
یاامام رضا     خداروشکر چه مشکلی داشتن

یکی از دوستام به دنیا اومده بوده پاش فلج بوده.میبرن شفا میگیره.یکی از فاملامونم دخترشون دنیا اومد تو زایمان دستش کشیده شده بود دستش فلج شده بود اونم بردن شفا گرفت

عزیز جان چرا از خدا طلب نمیکنی ؟  وقتی خدا هست چرا از بنده اش میخوای ؟

گلم ما ائمه رو واسطه قرار میدیم بین خودمونو خدا 

در قرآن تو ماجرای حضرت یوسف و برادرانش گفت اگر برادران نزد حضرت یعقوب میرفتن و توبه میکردن و حضرت یعقوب هم براشون دعا میکرد پذیرفته میشد

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706