2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من خودم همه چیو گرفتم همه چی حتی میز تی وی....حتی تی وی...سال۹۱بود۳۰تومن جهازم شد متوسط رو ب بالا...همسرمم پولشو داد ماشین پدرش هم طلا وخرج مراسمو داد...النم ابجیم با یه پسر پولار ازدواج کرده...باز پدرم همه چی میخره ولی فک کنم چون خونه داره داماد کولر اسپلیت وپکیج و تی وی و موکت کف اتاقارو انجام دادن از قبل ما هیچی نگفتیم....نظرمم اینه همه چی توافقی باشه ب کسی زور نگیم...مهم خوشبختی و تفاهمه تمام

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
من همه چی گرفتم بجز تی وی و لباسشویی به نظرتون زشت نیست آخه واقعا تواین شرایط در توانمون نیست پدرم ک ...

اینجور نیس ک الان بگی بگیر ب شوهرت اونم قبول نمیکنه دلخوری پیش میاد 

روزی ک جواب بله رو میگیرن همون روز ک مهریه مشخص میشه مینویسن امضا میکنه خود داماد و بزرگترا برای تیکه های جهیزیه هم ب توافق میرسن اگ همون روز شوهرت قبول کرده امضا کرده با اونه وگرنه الان با شماس

البته بازم بستگی ب شوهرتون داره من دیدم کسیو ک شوهرش هر دفه بازنش ی تیکه میخریدن میذاشته خونه مادرزنش ولی خانوادش خبر نداشتن فک میکردن خانواده زنش گرفته البته فک کنم همچین مردایی خیلی خیییلی کمن مثلا شوهر من عمرا اگ میگرف همونا دوسه تا تیکه رو هم چن روز بحث بود تا قبول کردن😐

2706