2733
2734
درک میکنم... میدونم چی میگی... منم بار ها اینجوری شدم... میدونی دلیلش چیه؟ دلیلش اینه که هنوز هرگز ت ...

دقیقا مثله من.واقعا نبخشیدمش وسه تموم شدن اون بحث و اینکه نبش قبر نشه زبونی گفتم بخشیدم.اینقدر که بهم میچسبه نمیزاره ادم دلش براش تنگ بشه.

خوش بحالت کامنت همه رو که میخونم هیشکی به اندازه شوهر من بد نیس خودش ناراحتم میکنه و خودش قهر میکته و بی محلی میکنه تازه منو میزاره خونه میره برا خودش میگرده و عین خیالشم نیس من تو خونه چی میکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا مثله من.واقعا نبخشیدمش وسه تموم شدن اون بحث و اینکه نبش قبر نشه زبونی گفتم بخشیدم.اینقدر که به ...

گاهی دوری لازمه... همین دوری باعث میشه یکم آتیش بینتون خاموش بشه... ولی خوب این یه قرار داد دو طرفه است... تا اون نخواد نمیشه.

۳ سال

بی خیال خودتو بزن به اون در  

همه همین حسو دارن اگه میهوای ارام بشی باید از ته دلت ببخشی من تو گذشته یه اتفاقی برام افتاده که هرگز به خودم اجازه ندادم از دست شوهرم ناراحت بشم هرچند اذیتم میکرد 

خوش بحالت کامنت همه رو که میخونم هیشکی به اندازه شوهر من بد نیس خودش ناراحتم میکنه و خودش قهر میکته ...

تو هم برو بگرد واسه خودت.منتظرش نباش که بهت شادی بده خودت واسه خودت شادی رو فراهم کن

2738
حتی بدون من خونه هیچ کس نمیره با دوستاش نمیگرده.اصلا دیونم کرده

چقدر شبیه شوهر منه... بعد یه سوال ... در مقابل حتما تو رو هم محدود به خودش کرده؟ اجازه نمیده  تو هم بدون خودش جایی بری یا دوست داشته باشی نه؟

خوش بحالت کامنت همه رو که میخونم هیشکی به اندازه شوهر من بد نیس خودش ناراحتم میکنه و خودش قهر میکته ...

وقتی میذارتت خونه ی بابات برو با دوستات بچرخ بگرد عین خیالتم نباشه اون، والا

حتی بدون من خونه هیچ کس نمیره با دوستاش نمیگرده.اصلا دیونم کرده

این جوری هم سخته😑

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
چقدر شبیه شوهر منه... بعد یه سوال ... در مقابل حتما تو رو هم محدود به خودش کرده؟ اجازه نمیده  ت ...

دقیقا.میگه همه جا با هم باشیم.باید هر جا میریم چشمم بهت باشه.شبا حتی اگه ۱۰ نفر باشیم تو یه اتاق بخوایم زنونه مردونش کنیم میگه تو کنار من باش حتی اگه همه مرد باشن

2706