2726
عنوان

مامانا من سزارین شدم لطفا بیاین

336 بازدید | 34 پست

زیاد که سرپا باشم درد شدید میگیره اطراف بخیه ام...از دکتر خودم برای سه شنبه وقت گرفتم و محیط درمانگاه خیلیی شلوغه میترسم اصلا برم اونجا چون همه جور بیماری اونجا داره و ازمایشگاه هم داره و تست کرونا هم اونجا میگیرن. کسی هم نیست بچمو نگه داره باید شوهرم بشینه تو ماشین با بچه که اونم هوا گرمه و...برم پیش یه دکتر دیگه میتونه علت دردمو تشخیص بده یا باید دکتر خودم برم....دکترای دیگه مطب هستن ولی دکتر خودم مطبش یه شهر دیگه هست دوره...موندم چکار کنم الان😢

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا دو سه ماه طول میکشه .  حمام میری؟ از جای بخیه هات مایع بد بو درمیاد؟

اره یه روز درمیون میرم حمام میشورم و با سشوار خشک میکنم ولی روزی دوبار هم با پنبه و اب گرم تمیز میکنم و سشوار میکشم نه چرک نمیاد فقط روی یکی از بخیه هام حالت سرسوزن رنگ چرک دیده میشه

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

عزیزم نباید به خودت فشار بیاری طبیعیه هنوز درد داشته باشی 

دوتا ماسک بزن لباستم به جایی نرماله برو دکتر 

بچه هم شیشه ها رو بدین پایین هوا جریان پیدا کنه یا بغلش کنه بره تو سایه 

به منشی هم بگو زود بفرسته داخل 

منم نداشتم دکتر بری ضرر نداره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2706