2737
2734

سلام عزیزم من بچه ندارم ولی روانشناسم

بجه رو باید اجازه بدی تا عضلات زیر شکم ، مثانه و عظلات مقعد و رودش رشد کامل پیدا کنه بعد به راحتی خودش باز میشه

اجباری توش باشه خیلی بیماری های روحس و جسمی میتونه در اینده اذیتش کنه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سعی کنید کم کم حدود ۱-۲ ماه به بچه بگید دستشوییش رو اگه داشت میتونه بگه تا ببریدش دستشویی مثل بزرگتر ها..

اجازه بدید اول ذهنی قبول کنه این ماجرارو بعد میبسنسد خودش یواش یواش جیش کرد تو پوشک میگه.. چون حواسش رفته به کنترل ادرار و مدفوعش..

بعد یک بار الی دو بار در روز ببریدش تا با محیط دستشویی اشنا بشه

بگید اگه دوست داشتی میتونی جیشتو بگی بیایم اینجا..

کم کم میبسنید خودش باز مسشه

2738
دو سال و نیم خوبه واسه پسر ؟

ببینید هر بچه ای مثل قد و حرف زدنش و مو و دندون دراوردن رشد عضلاتشم متفاوت هست..

بچه ای ممکنه تو ۱/۵ این اتفاق براش بیافته و بچه ای تو ۳ سال..

ولی شما کم کم ذهنشو که اماده کردیی (نه به اجبار-با صحبت و کارتون و انیمیشن و توضیح در خانه)

خودش کم کم بهتون راهنمایی میکنه و متوجه میشید

سعی کنید کم کم حدود ۱-۲ ماه به بچه بگید دستشوییش رو اگه داشت میتونه بگه تا ببریدش دستشویی مثل بزرگتر ...

به دختر من باشه میلی نداره مثل بزرگا بره دستشویی ترجیح میده تو پوشکش دستشویی کنه .

بنده ها خدا دارن ....

و هنگام از پوشک گرفتن یادتون باشه که حتمااا به بچه هاتون بگیر این قسمت جای خصوصی بدنشونه و به غیر از پدرو مادر هیییچ کسی اجازه نداره ببینه.. و اعتماد ایجاد کنید تا خدای نکرده مشکلی پیش بیاد به جای ترس به شما بتونه بگه

به دختر من باشه میلی نداره مثل بزرگا بره دستشویی ترجیح میده تو پوشکش دستشویی کنه .

نه شما فکر میکنید و یا اینکه از دستشویی کردن میترسه و یا خجالت میکشه و یا اینکه کسی اون عمل و به نوعی براش زشت جلوه داده..

مثلا وقتی جایی دستشویی میکنه(مثل فرش و مبل) حق ندارید عصبانی بشید چون اون نمیدونه جای اون عملش زشت و اشتباهه 

ناخوداگاه فک میکنه ادرار یا مدفوع عملیست زشت..

بعد میتونه نگه داره و از پوشک باز نشه و همین موضوع مخصوصا در دختر بچه ها باعث عفونت ادراری و مثانه و یبوثت میشه..

سلام عزیزم من بچه ندارم ولی روانشناسم بجه رو باید اجازه بدی تا عضلات زیر شکم ، مثانه و عظلات مقعد و ...

ببخشید میشه راهنماییم کنین؟پسرم 25 ماهشه . زیاد حرف نمیزنه .البته کلمات رو میگه .فعل میگه مثل اومد .اومدم.رفت.رفتم. ارتباط چشمی خوبی داره .با همه بازی میکنه.با اسباب بازیهاش بازی میکنه باهرکدوم در حدود 3 دقیقه.با تمرکز شعر گوش میده تا یه جایی از شعر رو اشتباه بخونی متوجه میشه.وقتی میخواد یه کانال رو ببینه کنترل هارو از دستم میگیره میذاره زمین وقتی میخواد کانال رو عوض کنیم کنترل رو میده دستمون.مثلا آب بخواد دستشو دراز میکنه که برداره. تنها زمانی که خوشحال میشه دستاشو چندثانیه تکون میده.این نگران کننده هست؟

2706