2737
2739

کسی تجربه داره یا اطلاعات داره یکم در اختیارمون بزارع

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
کدوم شهری 

تو نحلمون میخام بزنم...رشت

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان رهن و اجاره یه طرف دکورم باید بزنی جایی که مغازه میزنی باید رفت و امد باشه قیمت لواز 

م آرایشی هم خیلی تغییر کرده اول کار باهات نقدی کار میکنن مغازه ها تا جا بیفتی الان هر هفته درصد میکشن رو جنساشون و تو باید هر هفتا یه قیمت خرید کنی باید یه پولی داشته باشی که بتونی جنس بخری چهار تا پلاستیک خرید کنی میشه ۶۰ تا ۷۰ تومن حداقل

2731