2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کانی؟؟؟؟

به معنی چشمه اسم کردی 

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
2738
اسم گیسو خودش اسم اصیل ایرانیه 

میدونم خیلی هم قشنگه

الان یه اسمایی میذارن آدم نمیتونه تلفظ کنه.یا میخوان اسم عربی بذارن.

مگه اسمای اصیل خودمون چشه؟

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
میدونم خیلی هم قشنگه الان یه اسمایی میذارن آدم نمیتونه تلفظ کنه.یا میخوان اسم عربی بذارن. مگه اسما ...

آره دقیقا اسم های اصیل ایرانی بهترین اسمن 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
بعضیا مسخره میکنن میگن گیسو یعنی مو هی میزنن تو ذوقم نمیدونم چیکار کنم😣😣😣😣

به موارد جدی تر توجه کن واقعا این حرفا رو ول کن 

مثلا مانیا  اسم بیماری روانپزشکیه 

آنالی خودتون میدونین آنال تو لاتین معنی خوبی نداره 

بقیشو بی خیال بشین 

2706