2733
2734

ما تازه اسباب کشی کردیم خونمون خارج از شهره و خلوته اما ۳ چهارتا خانوار تو آپارتمان هستن با اینحال یه مرده اومد در زد گفتیم کیه گفت از همسایه ها هستم درو باز میکنین گفتم چیکار داری گفت یه کاری دارم درو باز میکنین منم گفتم شب که شوهرم اومد بیا من نمیتونم درو باز کنم بعد سریع گذاشت رفت از پنجره نگاه کردم دیدم ۲ نفر بودن سوار یه پراید شد گاز داد رفت یعنی سکته زدم درمونم خیلی الکیه پولم نداریم در ضد سرقت بزاریم گفتم همین الانه درو بشکنه بیاد داخل

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

نباید میگفتی شب ک‌شوهرم اومد چرا ب دزد آمار میدی؟

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگفتی شوهرم و برادرش خوابن بیدار ک شدن بیا 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2738
خب چی باید میگفتم؟

میگفتی همسرم و برادرش خوابن شما بگید کی هستین بیدار ک شدن میگم بیان سمتتون 

نباید میگفتی شوهرم خونه نیست ولی خوب کردی باز نکردی .. ما تو مجتمع توافق کردیم حتی اگه طرف با گل و شیرینی و به هر اسمی هم اومد در رو برای کسی که نمیشناسیم باز نکنیم .. 

2706