2733
2734
عنوان

بچه دار ها

288 بازدید | 35 پست

شما در طول روز چقدر با همسرتون رابطه عاطفی دارید؟

سن بچه هاتونم بگید

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طی روز ک هیچی شبم گاهی وقتا اینقدر بچه ها دیر میخابن

ما رو هم خواب میکنن بیدار میشیم می‌بینیم صبح شده 😐😐🤣🤣🤣

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2728
عاطفی که باید تمام روز باشه دیگه... البته بجز مواقع دعوا

بچه‌ها خیلی کنجکاون نکن ت روحیش اثر میزاره

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

چی چی رو نکن همینجوری میاین ریپ میکنین... 

رابطه ی عاطفی... خوب حرف زدن مهربانی... احترام متقابل.....و....و.....،،، 

اون چیزی که شما میگی رابطه جنسیه.... 

چی چی رو نکن همینجوری میاین ریپ میکنین...  رابطه ی عاطفی... خوب حرف زدن مهربانی... احترام متقا ...

بیا بزن منا 

2738
چی چی رو نکن همینجوری میاین ریپ میکنین...  رابطه ی عاطفی... خوب حرف زدن مهربانی... احترام متقا ...

نه اونا که شما میگید حسن روابط هست

روابط عاطفی خاص زن و شوهر

ماچ و بوس و بغلو و....

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
چ ربطی با بچه داره عزیز

خوب جلو بچه ها نمیشه خیل روابط خاص برقرار کرد بلوغ زود رس میگیرن

اره عزیزم شما راست میگی  محبت و عشق و علاقه و بوسیدن جلو بچه زشته   چیزی که برای آینده ی بچه مفیده دیدن هرروزه جنگ و دعوا و فحش و کتک کاریه پدرمادره     وگرنه زشته بچه عشق و علاقه ی پدرمادرشو ببینه

نه اونا که شما میگید حسن روابط هست روابط عاطفی خاص زن و شوهر ماچ و بوس و بغلو و....

ماچ و بوس و بغل خاص اتاق خوابه.... 

بعضی وقتا روبوسی عادی هیچ اشکالی نداره... مثلا مثل خداحافظی کردن یا مناسبتا.. تبریک عید و اینا... هیچ مشکلی نداره

والا موقع رابطه اونم اگه بچه ها بزارن پسر ١٠ساله و ٨ماهه

از این وضعییت ناراضی نیستی؟

2706