2737
2734
عنوان

مادرشوهرم

532 بازدید | 72 پست

خانومامن بامادرشوهرم تویه ساختمون زندگی میکنیم.متاسفانه خیلی میاد خونه ام هرروزمیاددوسه ساعتم میشینه.همشم الکی میگه مریضم وفلان روحیموداغان کرده ازدستش آسایش ندارم.تازه خواهرشوهرمم میاد.غذامیخورم میگم الان میاد.میخوابم میگم الان میادکلاآسایش ندارم ازدستش.وقتیم میاداعصابموبهم میریزه می‌ره.چیکارکنم مراعات کنه کمتربیاد

عجب بیهوده تکراریست دنیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم با جاریم تو به ساختمون بودم از بس بچه هاش خونه های من بود .با اینکه خونمو عوض کرده بودم ولی هروقت صدای پا میومد تو لابی استرس میگرفتم میگعتم حتما اونان 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2738

یبا رخودتو بزن بخاب بعد از چند تا زنگی که زد برو با حاله بد و اینکه مثلا خواب بودی درو باز کن بگو از یهویی بیدار شدن سرم درد گرفت یا اینکه چن بار درو باز نکن بگو حموم بودم هر سری به یه روششی کم کم اومدنشون کم میشه

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

در رو باز نکن، بگو خواب بودم، حموم بودم، همون موقع هم برو حموم یا تو تخت که دروغ نباشه! یکم که اینجوری پیش بره متوجه میشه ان شاءالله

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   

کاریش نمیتونی بکنی چون تو هرکاری بکنی عروسی و متهم میشی ب اینکه میخایی پسرشون رو لزشون بگیری و اونا چون خانواده پسرن اجازه دارن هروقت دوست دارن بیان و برن فقط از خدا صبر عظیم برات میخاااام

اون اصلا درک نداره از زاویه دید توهم زندگی رو ببینه و یکم حریم حرمت و فاصله رو رعایت کنه،اکثر مادرشوهرا همینن،فقط راهت اینه تحمل کنی چون باهاش تو یه ساختمونی.زندگی‌با مادرشوهر هم پادگان ما خانوماس...

2706