2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه من همش شد ۲۷تومن با تشک رویال 

کی خریدی گلم‌من میخوام هفته دیگه برم بخرم میترسم پولم کم بیا غذا خوری  چندنفری گرفتی؟

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
گلم رو کارتن زده کجا؟!؟!!

اصلا کارتن مهم نیست

زیر جنس حک میشه نه اینکه برچسب باشه

تمام اجناس اصل بوس سریال دارن تو سایت خود بوش بزنید میاد

آبمیوه گیری اصل تک کارست هیچ آبمیوه گیری چندکاره ای اصل نیست

البته اینام امتحانشونو پس دادن و رضایت بخش بودن

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
2728
نه زیادم هست. من با ۱۵ تومن خریدم

کی خریدی؟مبلت راحتیه؟

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
از همین مارک کازی ندارم اصلیشه یا تقلبی چن نفر برده بودن راضی بودن و منم از اشنا خریدم  خوب کار ...

اره عزیزم منم چون اولین چیزی که گرفتم غذاساز بوش با کارتن مشکی و فیک بود

بعد طی تجربه فهمیدم

منم شنیدم اینا امتحانشونو پس دادن و خوب از آب در اومدن

به خوشی

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
2738
من ۳۰ تومن دارم واسه مبل و تخت و میزتلویزیون و غذاخوری  بنظرتون کمه؟

عزیزم هم مبلت میشه 25 30 تومن که

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
من که اومدم فقط بهتون بگم خدا کمکتون کنه هم شما رو هم خونواده هاتون رو تو این گرونی چطور میشه وسایل ...

باهرچقد پولی که داره ادم باید بره خرید متاسفانه فقط شده چشم و هم چشمی خوشحالم که اینجوری نیستم 😂و غفط چیزایی ک لازممه میخرم

برا منم طرح ناحنی یونیک ۲۴ نفره اس قاشق چنگالم

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
عزیزم هم مبلت میشه 25 30 تومن که

چخبره من راحتی میگیرم  راحتی هم از ۷تومن هست ب بالا یکی پسندکردم ۱۴ 

2706