2737
2734
عنوان

میخوام ازدواج کنم

1085 بازدید | 81 پست

خانمهای محترم ...بنظرتون 1 خانم خوب برای ازدواج چه ویژگیهایی باید داشته باشه...1 لحظه تصور کنین برای برادر و یا حتی پسر خودتون میخواین 1نفر انتخاب کنین...خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم...بهر حال همیشه هم قدیمیا و هم روانشناسها گفتن زنها رو زنها بهتر میشناسن و همینطور مردها رو مردها

صداقت...ادم شناس باشی تا ته طرفو اخلاقاش دستت میاد همین که صاف و ساده باشه کافیه بنظرم

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به شرایط دو طرف داره

بنظرم من بهتره هم تراز باشن از هر نظر بهم نزدیک باشن

من داداشم شرایطش خوب باشه دنبال دختری براش میگردم که شرایطش از هر نظر خوب باشه

اخلاق

وضع مالی

شاغل بودن

ظاهر

خانواده

به ارزوی چندین سالم رسیدم❤️ ۹۹/۹/۹
2731

من نظری ندارم...جدا از اون خصوصیاتی ک هرکسی مد نظرشه(مثل زیبایی شخصیت اخلاق و...)بنظر من مهم ترین نکته دل ادمه...این ک کی بدلت بشینه خیلی راحت همه چیو بی اهمیت میکنه....اما شمایی ک میخوایید با منطق و عقلتون ازدواج کنید آدم جالبی هستین!

❤❤❤
2738

مهربون باشه و دل پاک قیافه خوبی هم باید داشته باشه پسر دختر از نظر تیپی و قیافه به هم بخورن 

قانع باشه و پرتوقع نباشه

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
من نظری ندارم...جدا از اون خصوصیاتی ک هرکسی مد نظرشه(مثل زیبایی شخصیت اخلاق و...)بنظر من مهم ترین نک ...

از یک سنی به بعد فقط ادم با منطق و عقلش ازدواج میکنه...منم دقیقا اون سن رد کردم

زندگي بايد بر پايه صداقت احترام دوست داشتن باشه

يعني بايد خانومي و پيدا كني كه باهات صادق باشه 

بهت احترام بزاره و واقعا هم همو دوست داشته باشيد

البته صداقت و احترام بايد دو طرفه باشه

البته اينا مهمه اما بايدببيني كي به دلت ميشينه

2706