2737
2739
من خودم علائم دارم ولي خفيفه بي اشتها هم نشدم  ولي مادربزرگم حالش بده  سرم ميزنه ولي فرق ...

الهی ....چون ریه هاشو درگیر کرده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادربزرگم گرفته هيچي هم نميتونه بخوره اكسيژنشم پايينه 🥺

عصاره گوشت یا بلدرچین بهش بدین حتی شده همون آب عصاره رو بدین خیلی مقویه

همون که گوشت و میذارن تو شیشه در فلزی و میذارن تو آب تا چند ساعت میپزه عصاره اش در میاد

ان شاء الله خدا شفاشون می‌ده🙏🙏🙏

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

تو رو خدا مراقب باشید ،دوستم ۲۸سالش بود ۵ماه باردار بود دیروز بعد ۳روز تو ای سیو بودن فوت شد ،جیگرم از دیروز اتیش گرفته دارم دق میکنم تازه ۲سال بود ازدواج کرده بود 

میرسه اون روزی ک توی تراس خونه خودمم دارم برگای زرد شمعدونی توی تراسو میچینم و بهشون اب میدم  یاد این روزام میفتم ک چقد دلگیر بودن ،چقد تنها بودم چقد التماستو کردم واسه داشتن این روزا صدای پسرم منو میکشه بیرون از فکرام، با خنده بهش نگاه میکنم میگه مامانی تلفن زده میگه نی نی خاله داره دنیا میاد از ته دلم میگم خدایا شکرت یعنی اون روزای پر از استرس تموم شدن#خدایا برایم خدایی کن
2728

سوپ جو و لبنیات ممنوع.

آبمیوه طبیعی مخصوصا سیب و هویج، سوپ مرغ و جوجه، اب ماهیچه و کته، شربت تخم شربتی+گلاب+عسل+لیمو. خرما، پسته خام 

اینا خیلی خوبه. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2738

بچه ها تا میتونین مایعات بخورین فقط اب و اب میوه مثل اب سیب و اب هویج ما خانوادگی گرفتیم چیزای شیرین اصلا نخوریم سرخ کردنی و غدای ادویه دار اصلا نخوریم انگور و خربزه و انار نخوریم تا میتونین مایعات فقط سوپ اب دمنوش بخورین چای کمرنگ بدون قند بخورین بخورین تا ادرارتون سفید بشه و تند تند دسشویی برین دهنتونو با اب نک بشورین این مواد ضد عفونی هم برا ریه خیلی خطرناکه کمتر استفاده کنین تو خونه ماسک بزنین وسابلتونو جدا بزارین مثل لیوانو بشقاب و اینا

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤
مادربزرگم گرفته هيچي هم نميتونه بخوره اكسيژنشم پايينه 🥺

عصاره ماهبچه درست کنید شده فقط ابشوبدید بخوره .خدابهشون سلامتی بده امپولای تقویتی وویتامین اب هویچ و مغزیجات و‌..لبنیات ممنوع غذاهای بامزاج سرد نخورن 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
حالا اینو نمیگفتی خانم شاید استرس بگیره بنده خدا 

تو دلم اتیشه پستامو پاک میکنم 👋👋

میرسه اون روزی ک توی تراس خونه خودمم دارم برگای زرد شمعدونی توی تراسو میچینم و بهشون اب میدم  یاد این روزام میفتم ک چقد دلگیر بودن ،چقد تنها بودم چقد التماستو کردم واسه داشتن این روزا صدای پسرم منو میکشه بیرون از فکرام، با خنده بهش نگاه میکنم میگه مامانی تلفن زده میگه نی نی خاله داره دنیا میاد از ته دلم میگم خدایا شکرت یعنی اون روزای پر از استرس تموم شدن#خدایا برایم خدایی کن
دوستان کسی از اطرافیانتون بکد که ریش درگیرشده باشه و کارش به بیمارستان بکشه و بستری شه...خوب شدن؟؟؟

بله 

حالشون بسیار وخیم بود و سنتون فک کنم ۳۸ باشه 

در حدی که پزشکان امید نداشتن ولی خدا هنوز امید داشت و خوب شد

واااي😨 بمون شايد كسي بدونه چيا بخوري و نخوري رو  مراقب خودت باش

عزیزم حلیم شیر وعسل خیلی خوبه گندم وبزارید بپزه وقتی تقریبا پخت بهش شیر اضافه کنید مثل شیر برنج بزارید جابیافته وقتی جاافتاد خاموشش کنید سرد که شد بهش عسل اضافه کنید بدید بخوره قرص جوشان ویتامین سی آب هویج نخودآب فقط نخود و پیاز و گوشت گوسفند ترجیحا ماهیچه زردچوبه بزارید جا بیفته بدید بخوره خیلی مقویه  

2706