2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من گرفتم و تا تونستم آب هویج و مایعات خوردم

دو تاهم سرم زدم که توش تقویتی و واسه بی اشتهایی و تهوع ب۶ توش زد که کلی خوب شدم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
استرس هم داری؟ من میدونم اگه بگیرم از شدت استرس حتما تلف میشم😑

خانواده شوهرم گرفتن مثل سرماخوردگی فقط یکیشون ضعیفه یکم تهوع وبیحالی داشت نترس منم میترسم ولی میگن بدترین چیز ترسه

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   

من حدود دو هفته پیش تست زدم متوجه شدم کرونا گرفتم آبریزش بینی و سرفه و تنگی نفس و گلو درد و بدن درد داشتم به لطف خدا الان خوبم .دکترم گف فقط باید پذیرایی بشی و کارایی رو که انرژیتو میگیره انجام ندی حتی پیاده روی مایعاتم زیاد بخوری 

غذاهای سرخ کردنی و سرد نخور ماهیچه بلدرچین مایعات آبمیوه به خصوص سیب و هویج و سوپ زیاد بخورین

مادربزرگم گرفته هيچي هم نميتونه بخوره اكسيژنشم پايينه 🥺

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
واااي😨 بمون شايد كسي بدونه چيا بخوري و نخوري رو  مراقب خودت باش

فقط سرم بزن گلم کلی بهتر میشی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
باردارم و کرونا دارم و حالم خوش نیست

نگران نباش ایشالله که زودتر خوب میشی.منم هفته 38ام هم عروسم کرونا گرفته دوروز قبل اینکه علائمش ظاهر بشه پیش هم بودیم ولی 17روز ازاونموقع گذشته چندروزه من خیلی بیحالم نمیدونم کرونا هست یابخاطر بارداریه.شما علائمتون چیه وچجوری شروع شد؟

2706