2726
عنوان

عفونت وا ژ ن

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 47 پست
پماد کلوتریمازول اگر اشتباه نکنم روزی دوبار میتونی بزنی بعد چند روز خوب میشی حتما لباس زیرتو این مد ...

ممنون عزیزم

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تازه رفتم دکتر سوزش وخارش شدید داشتم قرص مترونیدازول هر ۸ ساعت شبا هم پمادتریپل سولفا داده خیلی بهتره میگفت تو اب وجوش شیرین یا اب وسرکه بشین 

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
2728
من تازه رفتم دکتر سوزش وخارش شدید داشتم قرص مترونیدازول هر ۸ ساعت شبا هم پمادتریپل سولفا داده خیلی ب ...

من خارش ندارم فعلا ،انگار اولاشه ببخشید حس کردم ترشحاتم زیاد شده شک کردم بعدش چک کردم دیدم عفونت قارچیه

مچکرم گلم

خواهش میکنم  

فقط هرچه زود تر برو دکتر بهتره

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
اون مگه تنگ کننده نبود؟؟ برا عفونت هم خوبه یا مدلاش فرق میکنه؟

فوقش تنگم میکنه دیگه با ی تیر دو نشون میزنی

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊
هم تنگ کننده هست هم برای عفونت من استفاده کردم کل عفونتم رفت من شدید عفونت داشتم 

از کجا بخرم داروخانه داره؟؟

هم تنگ کننده هست هم برای عفونت من استفاده کردم کل عفونتم رفت من شدید عفونت داشتم 

شما چی استفاده کردین خوب شد منم عفونت دارم سوزش ادرار....

میخوام قرض سفکیسم بخرم 

زندگی کوتاه است به همدیگر خوبی کنیم 😊
2706