2737
2739
عنوان

عفونت وا ژ ن

668 بازدید | 47 پست

عفونت گرفتم فعلا شرایط دکتر رفتن ندارم ،کسی دارویی چیزی میدونه بهم بگه؟؟

عفونت قارچی هست😢

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عنبرنسا

تاثیر داره واقعا من خارش شدید دارم بدتر نشم

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
2738
ارع

منم دارم رفتم دکتر بهم امپولو قرص و کرم واژینال داد ولی بازم دارم منتظرم پ تموم شه بازم برم 

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊

ی لیتر اب رو با ی دری سرکه مخلوط کت باهاش خودت رو بشور 

لباس زیر نخی استفاده کن  زود به زود لباس زیرت رو عوض کن   بعد دستشویی خودت رو از جلو به عقب خشک کن 

لباس تنگ نپوش

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
عنبرنسا

برا کسی که بارداره خطر ناکه باعث سقط میشه لطفا به هرکی میگید اینم بگید

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

پماد کلوتریمازول اگر اشتباه نکنم روزی دوبار میتونی بزنی

بعد چند روز خوب میشی حتما لباس زیرتو این مدت زود ب زود عوض کن حتی شده روزی دوبار مرطوب نباشه اصلا حتما خودتو خشک کن 

و توی آب و سرکه بشین چن دقیقه روزانه 

عنبر نسا چند روز دود بده، شیاف ماریانا خیلی عالیه عفونتو میکشه  

اون مگه تنگ کننده نبود؟؟ برا عفونت هم خوبه یا مدلاش فرق میکنه؟

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
2706