2726
عنوان

من زشتم....من خوشگلم😌😌😌😌

403 بازدید | 37 پست

من خوشگلم😌

✅جواب نی نی سایتیا:

چقد اعتماد به نفس داری

داری پز میدی

نه معمولی هستی

خیلیم زشتی

چقد از خودت تعریف میکنی

من زشتم😌

✅جواب نی نی سایتیا:

اعتماد به نفس داشته باش

این چه حرفیه

نه خیلیم زیبایی

از خودت تعریف کن 

⁉😐😐😐😐😐😐

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

در هر دو صورتم عکس میخوان😂

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کلا نمیخاندقبول کنن طرف خوبه

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄

😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌👌

در تمام موارد همینه 

خوشبتی 

پولدار بودن 

شکاک بودن 

خوشحالی

امید واری 

.....

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 

میشه تعریف نکنن اصلا از خودشون😂اینا عصاب منو خورد نمیکنن 

اونایی عصابمو خورد میکنن میان میگن واای شوهرم خیلی خوبه همونیه که میخاستم حالم بهم میخوره از این کارشون اخرشم مینویسن لا هول ولو قوته الا بلا 

دردشون چیه خدا میدونه شاید یکی داره جدا میشه شاید یکی از شوهرش کتک خورده شاید یکی ... دوسدارم فوحش خواهر مادر بدم بهشون😂

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  

وای عاشقتم😂😂😂😂😂

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2706