2733
2734

کسی هس فرهنگیان خونده باشه

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

پارسال پسر فامیلمون با ۱۸۰۰۰قبول شد

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
پارسال پسر فامیلمون با ۱۸۰۰۰قبول شد

رتبش این بود ؟؟من رتبم ۳۴۰۰ شده

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ترازت خ پایینه فکر نکنم دعوت بشی به مصاحبه

نمیدونم رتبم ۳۴۰۰ شده ترازمم این 😔😔

خوش به حالش من با 3000قبول نشدم پارسال

پس چطوریه گیج شدم؟؟🤔😣

2738
ترازت خ پایینه فکر نکنم دعوت بشی به مصاحبه

ولی امروز رفته بودم آموزش پرورش گفت احتمال داره

چی چطوریه عزیزم?

یکی با۱۸۰۰۰ قبول مبشخ یکیم با۳۰۰۰ جا میمونه

تا تراز 6500به احتمال زیاد دعوت میکنن مصاحبه ولی احتمال قبولی پایینع

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
یکی با۱۸۰۰۰ قبول مبشخ یکیم با۳۰۰۰ جا میمونه

بستگی داره به شهرتون اگه تو شهرتون رتبه های بالاتر از شما زیاد باشه و فرهنگیان رو زده باشن خب طبیعیه که اونا میارن به تعداد پذیرش هم بستگی داره خیلی

من هم تعداد پذیرش کم بود تو شهرمون و هم رتبه ام نسبت به بقیه پایین بود

از تجربه پروازت با آنان که میخزند چیزی نگو.  
2706