2737
2739
عنوان

خانومای خوش ذوق من یه گیاه پتوس خریدم.بگید خب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2168 بازدید | 29 پست
تو نور شدید گذاشتیش؟ هر روز اب پاشی میکنی ب برگاش؟

هر روز نه هفته ای یه  بار اب میداذم هر روز یا یه روز درمیون اسپری میکرذم

نور هم نه معمولی بود

جلوی باد کولر بود جابه جاش کردم و جالب این که بعد از جا به حا کردن شروع کرد خشک شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر روز نه هفته ای دو بار نور هم نه معمولی بود جلوی باد کولر بود جابه جاش کردم و جالب این که بعد از ...

از جلوی نور ورش دار هر روز هم اب پاشیش کن 

ن اون میخواسته خشک شه ربطی ب جاب جایی نداره 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2731
ببخشید عزیزم گوشیم زنگ خورد.ببین هرکاری میکنم اینا نمیرن

اینا شورن چین؟چاره ای نیست بزار باشه چون منم ی بنفشه خریدم اینجوری مث شوره مانند روشون بود اروم اوردم تمیزشون کردم چند روز بعد هر برگی ک تمیز کرده بودم سفید شد 

بزار بزرگ شه بعدا میکنی حساسیت ب خرج نده

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
دیگه انداختم رفت گفتم تقریبا هر روز اسپری میکردم علتش چی بود به نظرتون؟

انداختی رفت😂چ راحت 

ب نطرم نور اونجوریش کرده بود چون مامانمم گذاشت توراهپله نور بهش خورد کامل برگاش ریخته و اینکه اب اسپری نمیکرد ولی مال مادربزرگم تو خونه است بدون دره ای نور سبزه سبزه

2738
انداختی رفت😂چ راحت  ب نطرم نور اونجوریش کرده بود چون مامانمم گذاشت توراهپله نور بهش خورد کامل ...

اره دیگه کامل خشک شد چی کارش میکردم

شایدم مال نور بوده

به نظرت چه گیاهی بگیرم اینقدر حساس نباشه تو اپارتمان راحت نگهداری شه؟

اره دیگه کامل خشک شد چی کارش میکردم شایدم مال نور بوده به نظرت چه گیاهی بگیرم اینقدر حساس نباشه تو ...

قاشقی 

سانسوریا 

پتوس ب نور کم احتیاج داره 

اگه خونت هوای ازاد داره مثلا ی پنجره یا در بالکنی ک همیشه بازه 

میتونی سینگونیوم هم بگیری 

داغون بود اینقد تمیزش کردم اینجوری شده تازه

اینا تمیز نمیشن منم هر کار کردم بعد از گل فروشی پرسیدم گفتن رسوب اب تمیز نمیشن

خدا گرببندد ز حکمت دری       زرحمت گشاید در دیگری❤❤❤کاربریم قطع شد همون کاربر قبلی مامان طاهاهستم با کاربری جدید ❤❤❤
2706