2733
2734

چند وقت پیش دم عابر بانک یه اقای سن بالایی بهم گفت کارتموبزن۲۰۰بگیر پسرم بیمارستانه اگه انقدر نداشت کمتربگیر،منم زدم کلا هیچی موجودی نداشت حتی اندازه موجودی گرفتن،دلم سوخت میخواستم خودم پول بدم بهش اما دلم راضی نبود بعدش عذاب وجدان گرفتم ک چرا ندادم،الان دقیقا همون اقا باهمون مشخصات تو یه عابربانک دیگه همین برنامه رو برا دوستم پیاده کرده و دوستم از خودش بهش پول داده وکلی ام براش گریه کرده این بار گفته زنم بیمارستانه😑شیاد دروغگو با سرووضع خوب و موجه میاد حرفیم از پول خواستن نمیزنه ک طرف خودش دلش بسوزه پول بده😠

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این روش که میگن عابر بانک منو چک کن واس خیلی سال پیش این همه تلویزیون داره تعریف میکنه این روش شیادی رو

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
پلیس همیشه میگه به گدا پ اینا کمک نکنین همشون دروغگو ان

اخه این گدایی نمیکنه کمکم نمیخواد دقیقا بلده چجوری نقششوبازی کنه

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

خیلی روش ها وجود داره 

منم بارها گول خوردم شاید ولی واسم مهم نیست من به بنده ی خدا محض رصای خدا کمک میکنم مهم نیت منه خالا اون فکر کنه منو خ... کرده

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.
خیلی روش ها وجود داره  منم بارها گول خوردم شاید ولی واسم مهم نیست من به بنده ی خدا محض رصای خد ...

اخه اینجور ادما باعث میشن ادم اعتمادش ازبین بره ب کسی ک واقعامحتاج کمک نکنه

2738

یه خانمی تو مترو درد و دل میکرد طوری که چند نفر بشنوند ،بعد میگفت پول شیمی درمانی دخترم رو ندارم و .. ،مردم هم کمکش کردند ، یه خانمی بهش گفت بیا با من بریم ،من یه موسسه خیریه برای سرطانی ها میشناسم ،اونجا کار میکنم ، بیا با هم بریم فرم پر کن تحت پوشش قرار بگیری، ایستگاه بعد زنه پیاده شد در رفت ،همه از اینکه سرشون کلاه رفته بود عصبانی شدند