2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من داشتم ، ۳ سال بعد باردار شدم چون از نظر روحی خیلی حالم بد بود ، و خیلی سختی کشیدم بعدش دلم نمیخوا ...

ماه چندم اقدام باردار شدی؟

*** زندگی قانون باورها و لیاقت هاست، باور کن لایق بهترین هایی***
چقدر خوب...

البته تو اون سه ماه من همش گرمیجات میخوردم اکثر ناباوریا به خاطر اینکه رحم سرده من سر قبلیه یک سال و نیم طول کشید اخر سر هم ناموفق شد

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘

من خرداد یه سقط داشتم خودبخودی.. شهریور اقدام کردم که با سه روز تاخیر پری اومد... ناراحتم... دفعه قبل ماه اول گرفت

البته تو اون سه ماه من همش گرمیجات میخوردم اکثر ناباوریا به خاطر اینکه رحم سرده من سر قبلیه یک سال و ...

گرمیجات شمل چیا میشه؟

گرمیجات شمل چیا میشه؟

شبا موقع خواب ترکیب عسل و سیاه دانه ،خرما .ارده و شیره میخوردیم همسرم خیلی پسر دوس داشت آخر سر پسرم شد  

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
شبا موقع خواب ترکیب عسل و سیاه دانه ،خرما .ارده و شیره میخوردیم همسرم خیلی پسر دوس داشت آخر سر پسرم ...

عزیز دوقلو باردار شدی؟

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
شبا موقع خواب ترکیب عسل و سیاه دانه ،خرما .ارده و شیره میخوردیم همسرم خیلی پسر دوس داشت آخر سر پسرم ...

من خرما عسل قوتو میخورم... سردیجات نمیخورم... 

2706