2737
2734
عنوان

بچه هاکمک +18

| مشاهده متن کامل بحث + 4412 بازدید | 195 پست
من فوقش دو هفته بعد در میاد 😭☹

خاک حاصل خیز شمال😶😣

دیگه خیلی زود دراد پونزده روز اول نیس میزنند پونزدع دوم تقریبا درمیاد ولی از ژیلت و پودر و همه راهایی که امتحان کردم بهتره

نصف عمرم داشت تو حموم میگذشت😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توخونه دیگه هرچی چون خجالت میکشم کسی برام اپلاسون کنه 

اولش خجالت داره بعدش خوب ميشي 

من ليزر مردم كل بدنم و راااحت شد چي بود هي برو اپيلاسيون هي شمع صورت تموم شد رفت

2728
وا عزیزم چرا اینجوری بهش میگی  ی عده هستن مشکل دندونو معده و مشکلات خاص دارن دهنشون هر چی میخو ...

همینای ک این حرفارو میزنن واااای بده برای ی خانوم اینجوری باشه اونجوری باشه از همه شلخته تر و کثیف ترن فقط بلدن جانماز اب بکشن

bahar   
2738
خاک حاصل خیز شمال😶😣 دیگه خیلی زود دراد پونزده روز اول نیس میزنند پونزدع دوم تقریبا درمیاد ولی از ...

😂😂😂

من ژیلت بزنم ۵ دقیقه بعد سرشون میارن برون واسم بای بای میکنن

با تمام شدن این تیکر ... واسم یه صلوات میفرستی؟

برای بوی بعد دهن یامعدت خالیه،یا یبوست داری که باید رفع کنی مثلا انجیربخور خاکشیرناشتابخور،،یاخرابی دندون باعث بوی دهن میشه،بدنت بو میده فست فود کمتربخور ورزش کن برو دوش بگیر،موی بدن از موبر استفاده کن برو عطاری موبر بدون بو بگیر بزن ب بدنت ،بعدحمام اسپری بدن بزن شامپو بدن بزن ،

مگه دهنت بو میده؟؟؟؟وای برا یه خانوم خیلی بده. بدنتم بو میده؟؟؟؟

تاسف بخوریم به حالت یا زوده؟؟؟

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2706