2726
عنوان

نوزاد ماهی چه قدر باید وزن اضافه؟

2874 بازدید | 26 پست

تو دو هفته یه کیلو اضافه کنه طبیعیه؟ نی نیه من با وزن ۲۱۰۰ به دنیا اومد زودرسم نبود دلیلش نارسایی جفت بود چند روز پیش وزنش که دو هفتش میشد یه کیلو اضافه کرده بود ۳۱۰۰ شده بود دکترش میگفت زیاد بهش دادی خورده رفلاکس معده و ...... میگیره نوزاد باید تو ماه چه قدر اضافه کنه؟

پسرم دنیامه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زیاد بدی رفلاکس میگیره گرفتارمیشی معده اش اذیت میشه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
چرت میگه پسر منم ۲۶۰۰دنیا اومد یکماهه ۴/۵کیلو بود

ای جانم چه عالی ای کاش نی نیه منم اینطوری وزن اضافه کنه دکترام درگیرن کم اضافه کنه یه چیز میگن زیاد اضافه میکنه یه چیز میگن، پسرتون الان چند وقتشه؟ توپولیه؟ شیر کمکیم بهش میدادی؟

پسرم دنیامه❤

ی لحظه فکر کردم منظورت بچه ماهی هستش گفت ای خدا بچه ماهی داره 

عزیزم شیر خودتو مرتب بهش بده خودش ب آرومی وزن میگیره چرا استرس ب خودت وارد میکنی چیزا مقوی بخور که بچه هم از شیرت تغذیه کنه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
به اتدازه نیازش میدم خیلی کم بدم سیر نمیشه

خیلی مراقب باشه وقتی رفلاکس بگیره شیربالا بیاره دیگه هیچ وزنی نمیگیره

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
ای جانم چه عالی ای کاش نی نیه منم اینطوری وزن اضافه کنه دکترام درگیرن کم اضافه کنه یه چیز میگن زیاد ...

الان ۱۸ماهشه نه دیگه تپل نیس از وقتی به غذا افتاد و دندون در اورد و راه افتاد لاغر شد اینم بگم بچه من خیلی فعاله و کلا همیشه در حال بازی کردن و راه رفتنه فقط موقعه خواب استراحت میکنه برا همین لاغر شد 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
به اتدازه نیازش میدم خیلی کم بدم سیر نمیشه

تا موقعی که میخواد بده خودش سیر بشه نمیخوره منم خیلی این مشکلو داشتم بخدا همه میگفتن چاق شده بچه آنقدر شیرش نده من یواشکی هم میدادم بهش 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

عزیزم ماکسیراا جان سلام.منم هفته پیش زایمان کردم.نی نی منم مثل شما وزنش کم بود حدودا۲۷۰۰.از کجا متوجه شدی نارسایی جفت باعث شده وزنش کم باشه؟لابد مال منم همین بوده چون واسم خیلی خیلی سواله که من باوجود همه تقویتی ک میکردم نی نی اینقدر وزنش کم بود.

عزیزم ماکسیراا جان سلام.منم هفته پیش زایمان کردم.نی نی منم مثل شما وزنش کم بود حدودا۲۷۰۰.از کجا متوج ...

خيلي خانمها جفتشون پايينه كه باعث كم وزن گرفتن وزن بچشون ميشه.يا ارهاش و گروه خونيتون با هم نميخونه.اصلا نگراتن كننده نيست.از الان به بعد مهمه كه خوب وزن بگيره

2706