2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنر مگه میشه کسی مجاز نشه    منفی سه درصد میانیگنت باشه بازم دانشگاه دولتی هستی 😂✋🏻

کی همچین حرفی زده؟؟رشته از نظر شما فقط تجربیه؟کنکور هنر غیر از رتبه ای که باید بیاری و مجاز شی باید آزمون عملی هم بدی و نمره خوبی بیاری.

ندونسته صحبت نکن.

خدایا شکرت🤲🍃
2728
کی همچین حرفی زده؟؟رشته از نظر شما فقط تجربیه؟کنکور هنر غیر از رتبه ای که باید بیاری و مجاز شی باید ...

وا چرا بهت برمیخوره 

رشته از نظر من فقط تجربی نیست 

خب ظرفیت دانشگاه ها زیاده تقصیر منه؟ 

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
😐انگار هنرستانیا درس نیخونن فقط اینان درس میخونن 

ن بخدا منظورم این نیست 

ظرفیت دانشگاه زیاده 

قبولی زیاده 

متقاضی کم 

خب قبول میشین دیگه تقصیر منه؟ 

2738
وا چرا بهت برمیخوره  رشته از نظر من فقط تجربی نیست  خب ظرفیت دانشگاه ها زیاده تقصیر منه؟ ...

نه عزیزم زیاد نیست از رتبه500 به بعد دانشگاه دولتی قبول شدن توی هنر سخته   

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
نه عزیزم زیاد نیست از رتبه500 به بعد دانشگاه دولتی قبول شدن توی هنر سخته    

والا طبق چیزای ک بهم گفتن  و دیدم حرف زدم ..

به هرحال قصدم ناراحت کردنتون نبود 

والا طبق چیزای ک بهم گفتن  و دیدم حرف زدم .. به هرحال قصدم ناراحت کردنتون نبود

می دونم عزیزم اطلاعات اشتباه در مورد رشته های هنری زیاده  

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.