2733
2734
عنوان

جیغ زدن نوزاد شش ماهه

4674 بازدید | 14 پست

خانما نوزادم چند وقته خیلی جیغ میزنه به حدی که صداش میگیره چیکارش کنم کلافم کرده 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای پسرمن ۵ ماهشه کلافه شدیم بخدا...همین امروز فرداس که صاحب خونه جوابمون کنه بگه بلند شین بسکه جیغ میزنه این بچه

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤
داره زبون باز میکنه سعی کن حواسشو پرت کنی ارومش کنی بیشتر باهاش حرف بزن. ❤️

همسایه هارو روانی کرده

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738
دختر دایی منم اخر اسفند دنیا اومد...کل جمعه جیغ میزد پرو😅 همرو کلافه کرده بود

اینم شش فروردین بدنیا اومده

عب نداره. پسر منم 5 ماه همینجوری بود. صبور باش. 

تا چند ماه این شکلیه ؟ بعد حرف زدن این جور بچهها زودتره؟پسرت چند ماهگی حرف زد؟

تا چند ماه این شکلیه ؟ بعد حرف زدن این جور بچهها زودتره؟پسرت چند ماهگی حرف زد؟

برا منم از 6و7 شروع شد تا یک سال و چند ماهگی. از 9 ماهگی دیگه میگفت بیشتر کلمات رو. من خیلی باهاش حرف میزدم و میزنم. سعی کن حواسشو با کتاب یا چیزی دیگه پرت کنی و در نهایت اذیتش نکن تا روندشو طی کنه. 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
البته چک کن مشکل دیگه ای نداشته باشه ها مث خستگی گشنگی تشنگی یا کثیف کاری... 

خوشحاله و جیغ می کشه همه چیو چک می کنم بازم جیغ میزنه

2706