2733
2734
وای آفرین بهت  خیلی تبریک میگم  منم فارغ التحصیل هستم  خوش بحالت  ولی واقعا چ ...

من تو شرایط سخت خانوادگی بودم تاپیک هام هست فارغ تحصیل شدم اما شغل نداشتم علاقه عجیبی پیدا کردم دوباره کنکور بدم تو رشته ای که برای دیپلمم و رتبه م شد ۴۰۰

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا کسی کتاب داشت نمی‌خواست بده بمن بقران شرایطشو ندارم بخرم سه نفریم سه تامونم اوضاع مالیمون جوری نیست سه تاییم جمع شیم بخریم خواهش میکنم ازتون خیلی داغونم گند زدم امسال چندین ساله پشت کنکورم دیگه رومم نمیشه بخونواده بگم پول جورکنن

2728
خداییش خیلی ارده دارین من یه ماه میخوام چندتا کتابو بخونم بزور روزی 4ساعت میشه اونوقت شما 16 ...

اره خدایی حقشه من بک ماه خوندم سال پیش ول کردم  کتابها نظام قدیم بودن

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
من تو شرایط سخت خانوادگی بودم تاپیک هام هست فارغ تحصیل شدم اما شغل نداشتم علاقه عجیبی پیدا کردم دوبا ...

عزیزم عالی عالی 

افرین بهت هزار آفرین بهت  حقت بود نوش جونت

اینجا مشاوره بدی من میخوام 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
عزیزم اگه کسی نبود بگو من برات میفرستم 

باشه اون دوستمون  گفت شب بهم خبر میده خدا خبرت بده بهت دوستی میدم عزیزم ما دونفریم حالا ی سری کتاب هم گیرمون بیاد خوبه باهم میخونیم 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
2738
خیلی سخته دراین حد درس خوندن ولی ادم اگه نیاز داشته باشه میخونه انشالله همتون موفق بشید

اره اینم حرفی  هست معلوم نیست  اون‌خانم خوشگل که آزاد پزشکی بود چی شد همونی که مامانش فوت  شده بود و چشم آبروی مشکی داشت یادم نمیاد کاربریش

بچعا من کتاب تجربی دارم نظام جدیدخودم ۱۵۰۰ شدم امسال میرم دانشکاه کسی کتاب خاس بگه بهم

به این دوست عزیزمون که میگه نداره بده گناه داره شاید با اون کتابا سرنوشتش تغییر کنه 

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
عزیزم عالی عالی  افرین بهت هزار آفرین بهت  حقت بود نوش جونت اینجا مشاوره بدی من میخوام&n ...

حالمو پیدا کنم باشه

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋
2706