2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

50 تا صلوات تقدیم به آقا برای حاجت دل @rahaa98   انشاالله حاجت دلشون روا بشه الهی آمین 🤲&n ...

فدای دل مهربونت گلم .ببخش پیامتو الان دیدم.

شرمندت شدم   

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2731
فدای دل مهربونت گلم .ببخش پیامتو الان دیدم. شرمندت شدم    

این حرف نزن گلم 🌹 دشمنت شرمنده عزیزم 💕 

انشاالله انشاالله به زودی زود تاپیک حاجت روایی بزنی گلم 🌹 انشاالله 💕 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
این حرف نزن گلم 🌹 دشمنت شرمنده عزیزم 💕  انشاالله انشاالله به زودی زود تاپیک حاجت روایی بزنی ...

باورت میشه اننقد حاجتام زیادن ک وقتی میخوام اینجا بنویسم طولانی میشه وخودم خندم میگیره 

یکسال  بیشتر هست ک این حاجتارو دارم والان سلامتیم هم بهش اضافه شده 

نمیدونم چرا انقدر زیاد امتحان میشم وتحت فشارم اونم تنهایی ...چققدر فشارروحی روم بود ماهها فقط قران خوندن ارومم میکرد ...باورت میشه ن باکسی کاری دارم نه غیبتی نه بدی هیچی ...

نمیدونم .  ..ان شاءالله خدا خودش نظر کنه به همه منم قاطیشون

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
باورت میشه اننقد حاجتام زیادن ک وقتی میخوام اینجا بنویسم طولانی میشه وخودم خندم میگیره  یکسال ...

ببین اصلا غصه نخور

من الان 16 سال دارم انواع دردها و سختی ها رو میکشم

بازم میگم شکر خدااااا

بازهم از این بدتر هم میتونست بشه

خدا بزرگه

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738
ببین اصلا غصه نخور من الان 16 سال دارم انواع دردها و سختی ها رو میکشم بازم میگم شکر خدااااا بازهم ...

عزیزم نمیدونستم سنت انقد کمه .فدات بشم .

اره گلم کاملا درسته .چشششششم 

ان شاءالله خدا بهترینها برات رقم بزنه.

عزیزم نمیدونستم سنت انقد کمه .فدات بشم . اره گلم کاملا درسته .چشششششم  ان شاءالله خدا بهترینه ...

سنم کم نیست😁😁😁

32 سالم

از 16 سالگی دارم درد میکشم و انواع امتحان ها

من 12 تا برای 12 اماممون

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
سنم کم نیست😁😁😁 32 سالم از 16 سالگی دارم درد میکشم و انواع امتحان ها

عزیزم فک کردم گفتی 16سالمه   

امتحانای من هم  توزندگیم زیاد بوده وهست 

اما خداروشکررر دیگه ناشکری کنیم بدتر میشه   

ان شاءالله شماعزیزدل ازین ب بعد فقططط طعم  شادی و خوشبختی رو بچشی

عزیزم فک کردم گفتی 16سالمه     امتحانای من هم  توزندگیم زیاد بوده وهست  اما خ ...

ممنونم مهربونم 😍 انشاءالله 😘 

2706