2726
عنوان

رتبه ی ۴۴تجربی هستم

267 بازدید | 18 پست

۴۴خالیِ خالی ک نه 

ی هزارم  تهش داره  

فقط خواستم بپرسم هیچو پوچه دیگ؟تراز۶۵۰۰و خورده ای

بگین ک هیچی نیست

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@boours_amozesh99 ببخشید ادمین جان  لینک گروه پرسش و پاسخ 👆👆👆👆هر سوال بورسی داشتین بیاین ا ...

دردمو دوا کن بورس سرمو بخوره  

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
هیچ و پوچه

پرستاری ازاد خیلییییی خییلیییییی خیلیییی دور

بل مرز کنار برجک های مراقبتم نی؟

شبانه رشته های علوم پایه میاری 

نسبت به بقیه رشته ها تو استخدامیای اموزش پرورش بهتره 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

با تراز بالای ۶۵۰۰ فرهنگیان مجازی

احتمالش کمه اما غیرممکن نیست، بستگی به شهرتون داره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
پرستاری ازاد خیلییییی خییلیییییی خیلیییی دور بل مرز کنار برجک های مراقبتم نی؟

نه پرستاری ازاد نمیاره

ولی مامایی ازاد بزن

بعدش بهداشت دیگه میاری فک کنم

با تراز بالای ۶۵۰۰ فرهنگیان مجازی احتمالش کمه اما غیرممکن نیست، بستگی به شهرتون داره

اره فرهنگیان مجازم ولی ی درصدم احتمال نداره با این رتبه ورم دارن مگ از سیستم اموزشیشون سیر شده باشن

نه پرستاری ازاد نمیاره ولی مامایی ازاد بزن بعدش بهداشت دیگه میاری فک کنم

هوشبری اتاق عمل اینا ازادش اون سر ایرانم نمیاره؟:(

ای مرگ بگیری دختر 

هوشبری اتاق عمل اینا ازادش اون سر ایرانم نمیاره؟:(

فکر نکنم😕

به نظرم یه رشته بخون هر چی شد اشکالی نداره  چون هر رشته ای بخونی فقط پارتی جواب میده الان برو سر کار در کنارش درس یه رشته ای که خودت علاقه داری هر دانشگاهی هر جایی که شهر خودت باشه بهتره من ارشد دارم الان دارم بورس یاد میگیرم چون اول و آخر پوله که کمک هر انسانی هست 

2706