2726

گلیا من مهمون دارم. چهار نفر، با خودمون میشن شیش نفر، دوتا هم اضافه کنم که کم نیاد میشه هشت نفر. میخوام کباب تابه‌ای یا همون کوبیده‌ی مرغ درست کنم. یه مرغ درسته رو چرخ کنم، کافیه؟ یا کم میاد؟؟؟🤔🤔میخوام تو تابه رژیمی درستش کنم

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

یک مرغ و یک سینه ی مرغ رو چرخ کن محص احتیاط چون واقعا چرخ کرده ی مرغ کم میاد

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
یک مرغ و یک سینه ی مرغ رو چرخ کن محص احتیاط چون واقعا چرخ کرده ی مرغ کم میاد

اگه کم میاد که زرشک‌پلو کنم. چون مادرشوهرم کباب تابه‌ایشو دوست داره گفتم دعوت کنم اینو درست کنم

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه کم میاد که زرشک‌پلو کنم. چون مادرشوهرم کباب تابه‌ایشو دوست داره گفتم دعوت کنم اینو درست کنم

اگه میخوای از ی مرغ بیشتر نشه اره ب نظرم ریسک نکن همون زرشک پلوش کن 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2728
اگه میخوای از ی مرغ بیشتر نشه اره ب نظرم ریسک نکن همون زرشک پلوش کن 

درواقع کلا چهار نفریم. میگم برای هر نفر دوتا کباب بشه، که کم نیاد. ولی اگه یه مرغ بزرگ کم باشه واسه هشتا کباب، همون زرشک پلو با مرغش کنم