2737
2734

من اول آذر سزارین میخوام بشم به امید خدا.دکترم که خانم شعاری هست تو بیمارستان های گاندی و آتیه و پیامبران و اقبال عمل میکنه.اما به خاطر کرونا گفت من صلاح میدونم اقبال باشی چون زایشگاه و بیمار کرونایی بستری نکردن.

اقبال خوبه؟

یعنی یه جورایی چاره ندارم.منطقی نیست ریسک کنم.

چون قدیمیه یه کم و خیلی معمولیه دو دلم.

میشه اگه تجربه و نظری دارین بگین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانم دکتر شعاری  افتضاح هستن ،اصلا ایشون رو پیشنهاد نمیکنم ، دکتر بی مسئولیتی هستن من رو همون روز سزارین در حالی که میدونست من خونریزی شدید کردم حین عمل برگه ترخیصمو امضا کرد و رفت حتی به من نگفت تو خونریزی کردی و من با حال بسیار بد بعد از سه روز بهشون زنگ زدم بی خبر ازاینکه چه بلایی سرم آمده گفتن بیا بیمارستان ساید دوباره بستری بشی ، و من رو به یه دکتر دیگه تو بیمارستان ارجاع دادن و به خودشون زحمت ندادن بیان ببین چه کار کردن خدا ازش نگذره  البته ناگفته نماند بیمارستان گاندی افتضاحه دکتر بیهوشی من که اسمشو یادم نیست هم یه ادم بی مسءولیت دیگس مثل خانم دکتر که البته اسم دکتر و نباید روشون گذاشت الان هم بعداز گذشت نزدیک دو سال با مشکلات زیادی رو برو شدم به خاطر آن خونریزی شدید و بی مسئولیتی ایشون ،هیچ وقت حلالشون نمیکنم و به خدا سپردمش