2737
2734
عنوان

حالم داره بهم میخوره...

172 بازدید | 5 پست

بچها حرف های مورد نیازد بهم بگین مغزم ب معنای واقعی کشش نداره دیگه خسته شدم 

حالم ب معنای واقعی بهم میخوره وقتی یادم میاد یک ماهه قهریم 

حالم بهم میخوره وقتی با من بود ساعت ۱۲ خوابش میومد الا ک من نیستن هرشب ساعت ۲ ب بعد انلاین میشه

حالم داره بهم میخوره ک داداشش میخاد واسه من تایین تکلیف کنه ...منه نفهم تا کی باید تحمل کنم 

حالم بهم میخوره یاد دروغاش میوفتم

تا کی باید بلا تکلیف بمونم

تا کی باید استرس بکشم

چرا اینطوری میشه خسته شدم 

چنبار خودکشی کردم ب دلایلی نشد یبار تشنج یبار امبولانس اومد ..یبار قرص خوردم بالا اوردم ..دیگه روانی شدم نمیتونم دیگ این زندگی بی کیفیتو ک روز ب  روز دارم افسرده ترو غمگین تر میشمو تحمل کنم 

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

از کی حالت بهم میخوره ؟

شوهرت یا نامزدت یا دوست پسرت ؟؟؟

ارزش داره که بخوای به خاطر یه ادم دروغگو و وابسته به داداشش خودکشی کنی ؟؟؟

ارزش داره برای کسی بمیری که برات تب نمیکنه ؟؟؟

فکر کردی خودکشی کنی ،تا اخر عمر عذاب وجدان میگیرن ؟؟؟

به هفته نمیکشه فراموشت میکنن 

کسی مرد یا زن ضعیفو که خودکشی میکنه رو نمیخواد ، کسی که به خودش آسیب میزنه ، چطور میتونه یه زندگی و اداراه کنه و از اعضای خانواده اش حمایت کنه ؟

اول از همه خودتو دوست داشته باش و خودتو بزرگ ببین

بهتره با مشاور صحبت کنی ، سعی کن فراموششون کنی تا عذاب نکشی

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
از کی حالت بهم میخوره ؟ شوهرت یا نامزدت یا دوست پسرت ؟؟؟ ارزش داره که بخوای به خاطر یه ادم دروغگو ...

قدرت اینو دیگ ندارم بخوام رندگی کنم دوسدارم لشوو از زندگیم بره یجوری ک انگار از اول نبوده

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قدرت اینو دیگ ندارم بخوام رندگی کنم دوسدارم لشوو از زندگیم بره یجوری ک انگار از اول نبوده

اگه دوست پسرته که دیگه به یه ورتم حساب نکن 

اگه شوهرته بازم به یه ورت حسابش کن ، اگه داره ازارت میده جدا شو 

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2731
اگه دوست پسرته که دیگه به یه ورتم حساب نکن  اگه شوهرته بازم به یه ورت حسابش کن ، اگه داره ازار ...

عقد هستیم کاش هیچوقت بله نمیدادم خوردم کرد پیش همه

عقد هستیم کاش هیچوقت بله نمیدادم خوردم کرد پیش همه

ماهی و هر وقت از اب بگیری تازه است 

جدا شو ،چنان به خودت برس ،چنان رو خودت کار کن ، چنان شوهری پیدا کن ، چنان زندگی بساز ، که همه شون حسرتتو بخورن و به غلط کردن بیوفتن