2737
2734
عنوان

باز چی شد خدایااااا😖😖😖😖

318 بازدید | 41 پست

باز ک این بازار لعنتی بورس رفت تو منفی و ضرر😩😩این دولت دزد و بی چشم و رو کی میخواد دست از غارت اموال مردم برداره همه سرمایه ام داره میره خدا لعنتشون کنه...همش وعده و وعید میدن ک دیگه درست شد از فردا بازار سبزه میای میبینی داغونتر از قبله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بورس ی چیزه ریسکی هست...وقتی سرمایتونو گذاشتین توش باید تحمله این چیزارم داشته باشین

چرا اعتماد میکنید اخه😒😒نمیشناسین این دولتو؟

که میخریدی طلا میخریدی خب

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
2738

مگه قرار بود سبز بشه ؟ شما خودت جای اینا باشی کلی پول رو گیر انداخته باشی و بدونی که اگر چند روز سبز بشه و ضررها جبران بشه اکثریت پولشون رو بر می دارن فرار می کنن ، آیا بازار رو سبز می کنی ؟ 

به این زودی منتظر سبزی نباش . اگر پول لازمی بفروش فرار کن . اگر لازمش نداری بورس رو حداقل دو سال ول کن اعصابت خراب نشه 

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
2706