2410
2553

یکی از سوراخای بینیم گرفته حالا هی جابه جا میشن این میگیره اون خوبه اون میگیره این خوبه😫 گلوم میسوزه کسی با این علائم کرونا گرفته لطفا بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
نه بابا  حساسیت فصلیه  مگه قبل کرونا اول پاییز همه سرما نمیخوردن??

منم به این نوقع ازسال حساسیت دارم

ولی الان۳روزه بدن درد تهوع ودلپیچه وسوزش گلو دارم تب وسرفه ندارم نمیدونم کرونائه یا حساسیت

کدومه به نظرتون

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
شاید الرژی داری یا سینوزیت البته دکتر به ما گفت حتی سرماخوردگی ساده هم جدی بگیرین بیشتر مراقب باشین

الرژی داشتم فقط ابریزش بود و عطسه الان اونا قطع شدن بینیم گرفته

سوزش گلو شاید میتونه علامت کرونا باشه ولی گرفتگی نه اگه بدن درد و تب نداری احتمالا سرما خوردی

من تب ندارم ولی بدن درد رو دارم

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

از نظر من همه چیز کروناست مگه اینکه خلافش ثابت بشه مخصوصا اگه تو شهری با وضع قرمز هستی..کرونا میتونه علامت مثل سرماخوردگی و حتی بدون علامت باشه .نگران هم نباش فقط پروتکل ها رو رعایت کن. و از دیگران هم فاصله بگیر‌

2706