2733
2734

من ارشد دارن معدلم خوب بوده مقاله هم دارم

همسرم اصرار داره دكتري بخونم

خودم به رشته ام علاقه ندارم ولي محيط دانشگاه رو دوست دارم

خيلي بهم كمك كرد بهتر شم

از طرفي شوهرم اصرارش به اينه كه سرم جايي گرم باشه و بتونم بعدش استاد دانشگاه شم

ميخواستم بدونم كسي تجربه داشته؟؟؟

كه همزمان با دكتري بچه هم داشته باشه

من تربيت بچه خيلي برام مهمه خودم مادرم از تولد من درس خونده كار كرده خيلي كمبود دارم نميخوام بچم هم دچارش شه

ميشه مديريت كرد

يا بزارم بچه بزرگ شه بعد؟؟

مرنج و مرنجان

من جای تو بودم دکترامو میخوندم چون بچه بالاخره بزرگ میشه و دکترا فقط ۱سال و نیم میری سر کلاس بقیش تقریبا دیگه فقط تو خونه باید بخونی با این وضع یه روز در هفته میری دانشگاه پس دکترا رو بخون که هیچکس به درد ادمم نمیخوره نه بچه ..نه هیچکس ..به فکر خودت باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من جای تو بودم دکترامو میخوندم چون بچه بالاخره بزرگ میشه و دکترا فقط ۱سال و نیم میری سر کلاس بقیش تق ...

رشته ام خيلي سخته

نرم افزاري كه باهاش شبيه سازي ميكنيم صرفا ميشه تو دانشگاه باشه چون سيستم قوي ميخواد

سر ارشد كه از زندگي افتادم

رلي واقعا مامانم رو ميبينم الان دستش تو جيب خودشه خيلي خوشم مياد

مرنج و مرنجان
2738

بنظرم میتونی مدیریت کنی فقط باید شدیدا برنامه ریزی داشته باشی. خیلی منظم و پرانرژی باشی. من دوماه دیگه زایمان میکنم بعدش دفاع میکنم اما میخوام ترم بعد تدریس کنم از خدا میخوام کمکم کنه بهم انرژی بده

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
روزمتو جهت مصاحبه ارسال کردی به دانشگاه مورد نظر؟

خون معدلم بالا بوده استعداد درخشان خود دانشگاه قبولم ميكنه بدون كنكور

شوهرم هم واسه اين اصرار داره كه اين موقعيت رو از دست ندم

مرنج و مرنجان
رشته ام خيلي سخته نرم افزاري كه باهاش شبيه سازي ميكنيم صرفا ميشه تو دانشگاه باشه چون سيستم قوي ميخو ...

خدا کمکت کنه ولی درستو ول نکن همین که گفتم خخ فردا نیام بگی بخاطر بچه نرفتم اونوقت دیگه نه من نه تو خخخخ

خدا کمکت کنه ولی درستو ول نکن همین که گفتم خخ فردا نیام بگی بخاطر بچه نرفتم اونوقت دیگه نه من نه تو ...

راستش بچه برام تو اولويته هميشه خيلي خيلي برام مهمه

دلم نميخواد تنهايي كه خودم تر بچكي كشيدم بچم ببينه

به خاطر اون دودلم

مرنج و مرنجان
2706