2726
عنوان

کنکوری ها بیاید 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1456 بازدید | 93 پست
تو که کلا روحیشو خراب کردی دختر        

روحیش خراب باشه بهتر ازینه که فک کنه خیلی زحمت کشیده و نتیجه نگرفته و تز افسردگی بگیره  باید بدونه نخونده که غیر مجاز شده پس نباید بگه بااااااز ....این حرف واس اونیه که خیلی میخونه و یکمی خراب کرده امتحان نه ایشون که کلا از رده خارج شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا رضایت رو چی بدونی فضای دانشگاه دولتی برای پیشرفت مناسبتره 

خب اون که بله فضای دولتی فرق داره 

ولی خب میدونی که همه دولتی قبول نمیشن خیلی رقابت شدیده 

بچه ها بمونن چند سال پشت کنکور هر سال بدتر‌میشه 

دیدی امسال چ وضع بدی بود برا بچه های ۹۹

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
خواهر من کتاباشو به معنی واقعی جویده بود دیگه۱۲هزار شد حرف شما کاملا درسته

میره؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
راه دور باشه میدونی اسم دانشگاه تهران کنار مدرکت باشه رو هوا میبرنت

حتما باید ریاضی باشم؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
خب اون که بله فضای دولتی فرق داره  ولی خب میدونی که همه دولتی قبول نمیشن خیلی رقابت شدیده  ...

آره عزیزم حرفتو قبول دارم اگه کسی نهایت تلاششو کرد ولی بازم دولتی قبول نشد برای کارشناسی بره آزاد ولی در چهار سال کارشناسی خوب بخونه تا برای ارشد دانشگاه سراسری قبول شه 

نه سوابق فرقی نداره 

کار داره؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
عه من تجربی ام تهران راه دورمه

حتما برو  یک خانمه که مهاجرت کرده امریکا میگفت فقط میخواستم تهران باشه حالا هر رشته ای

فیزیک تهران اورد

آره عزیزم حرفتو قبول دارم اگه کسی نهایت تلاششو کرد ولی بازم دولتی قبول نشد برای کارشناسی بره آزاد ول ...

اره بخدا 

بچه ها بالاخره همه شون  قبول نمیشن روحیه شون خراب میشه بخوان فقط روزانه بیارن  که خب رقابت زباده

2706