2737
2734
عنوان

کنکوری ها بیاید 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1456 بازدید | 93 پست
من سال دومم روزانه مجاز نشدم

من سال چهارم😐روزانه مجاز نشدم 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
با سوابق همش چرته  تکمیل ظرفیت میتونی ی توضیح بدی؟

نه سوابق همش چرت نیست رشته های واقعا خوبی داره دانشگاه های تهران 

تکمیل ظرفیت توی برج ۹ دانشگاه ها یه تکمیل ظرفیت میزنن که جاهای خالی باقی مونده شون رو اعلام میکنن و میشه انتخاب رشته کرد حتی اگه غیر مجاز شده باشه هم و چون معمولا کسی خبر دار نمیشه احتمال قبولی میره بالا  و زرنگ باشی میتونی قبول شی 

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور باز یک سال بشینم بخونم 😭

یجوری میگی چجوری باااااز بشینیم بخونیم که انگار الان خوندی و غیر مجاز شدی          اگر بخون بودی که اوضات این نبود شما همینطور آرامش داشته باش سال بعدم همینی

2728
دور از جون   اول کمی استراحت کن بعد با برنامه ریزی درست ان شالله موفق میشی  آزاد ار ...

عزیزم رشته های براساس سوابق تحصیلی ینی چی

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
نه نگران نباشید کشی که غیر مجاز بشه تو تکمیل ظرفیت ها میتونه شرکت کنه و اینکه رشته های تاپ با سوابق ...

کدوم رشته ی تامی با سوابق تحصیلی هست؟؟نه خدایی یکی بگو 

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2738
دور از جون   اول کمی استراحت کن بعد با برنامه ریزی درست ان شالله موفق میشی  آزاد ار ...

آزاد هم بد نیست من آزاد نبودم ولی خیلی ها راضی  بودن رشته های خوبی هم داره

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
مهندسی برق تهران که رشته ریاضی سر و کله میشکنن  مهندسی پزشکی

عه من تجربی ام

تهران راه دورمه

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2706