2737
2734
عنوان

کنکوری ها بیاید 😭😭😭😭

1456 بازدید | 93 پست

کسی که غیرمجاز بشه ینی کلا هیچ؟😭

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩

اره

مال من که هنوز باز نشد 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره منم غیر مجازم

وای😭😭😭😭هیچی نمیتونیم بریم‌ینی؟

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
ناراحتی نداره انشالله سال بعد

چطور باز یک سال بشینم بخونم 😭

2738
غیر مجاز دیگه خیلی بده. یعنی همه چیز و غیر مجاز شدی؟ حتی پیام نور؟ 

😭😭😭😭😭😭😭

2706