2726
عنوان

سلام نظر برا مش مو میخوام

215 بازدید | 16 پست

خانمها بنظرتون برا مش سوزنی 90 درصد موهام دکلره کنم بعد رنگ مو تیره از کلاه مش بیرون بیارم،یا روی موی تیره مش سوزنی روشن بزنم ؟ کدوم بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
راستش من زمینه موهام روشنه،اومدم رنگ ماهگونی زدم 

دو تا بند انگشت تازه موهام از ربشه اومده بیرون،آرایشگره گفت مش روی ماهگونی نمیشه گذاشتم رنگش بره تا روی زمینه موهای خودم مش کنم،برای رنگ ماهگونی بره چکار کنم؟

روی ماهگونی رنگ دودی بزنم،بعد شماره 5 و 6 قهوه ای طبیعی؟

ن رنگ.سردیه..بیشترخنثی کننده س یا سری رنگ.خاکستری بگیر اونم تیره س رنگش خاکستری،درنمیادکه تیره س،فقط ،،ببین گلم قهوه ای هم زمینه قرمزی،داره پس دودی بزن درکل خنثی،بشه رنگت

الهی و ربی من لی غیرک

رنگ دودی شماره پنج یا شش،ممنون گلم،چون زمینه موهای خودم دودی و زیتونی هست،همه می گفتن شاید رنگ میکردم،ولی حالا ماهگونی زدم روشنی موهام رو برده اونهایی که ریشه زده میبینم تیره هست.

من رفتم از آرایشگر پرسیدم می یا های لایت موهام چه قد میشه گفت من 700 تا یه تومن منم منصرف شدم. موهامم خیلی بلند نیست با کش ببندم ده سانت میشه  برای شما چه قد میشه هزینه. به نظر من آرایشگاه زیاد گفت نه؟؟

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706