2737
2734
عنوان

یعنی یه ذره بازار میاد متعادل بشه گند زده میشه توش

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 22 پست
دقیقا اومدن تو پایانی مثبت دو صف فروش منفی پنج وایستادن یعنی یه ذره سواد ندارن

از همه بیشتر صف خودرو و خساپا منو حرص میده...

اون موقع ک باز شد تو صف بودن و اصلا نمیفهمیدن ک بهشون نمیرسه تو صف میلیاردی وایسن...

بعد که دو ماه طول کشید و همه کم کم خریدن الان باز تو صف فروش همون سهمن...

وای خدا...

اخه الان با 300 تومن ادامس شیک هم نمیدن بعد وایسادن دارن سهماشون رو میفروشن...یعنی مفت تر از این سهما داریم تو بازار اصلا

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دلم میخواد برگردم ب زمانی ک کلا چند هزارتا کد بورسی بود نه الان ک چندددددد میلیون کد بورسی داریم ولی ...

یعنی میلیارد میلیارد میارن پول میزارن یه تومن نمیدن واسه آموزش

من خودم خیلی وقت نیست یعنی از اول سال شروع کردم و سرمایه آنچنانی ندارم در حد سی چهل تومن ولی قبلش کلاسشو رفتم و آموزش دیدم

اینا یچیز از بورس شنیدن و بدو اومدن

2728
تا آبان همینه گلم...  از آبان رشد شارپی. من لازم داشتم برداشتم ولی دارم خرد خرد میخرم تا آبان ر ...

شارپی یعنی چی؟ 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
یعنی میلیارد میلیارد میارن پول میزارن یه تومن نمیدن واسه آموزش من خودم خیلی وقت نیست یعنی از اول سا ...

اره دیگه فکر کردن در خزانه باز میشه و همینجوری سودیه ک به اینا میدن...با دو روز منفی گند زدن به بازار و از صف فروشا بیرون نمیان

در صورتی ک قدیمیای بازار همون روز اول دوم فهمیدن که این سیگنال فروشا اصطلاحا سیگنال ترسه که حالا دولت یا حقوقی های گنده این کارو میکنن ک سهم رو مفت به دست بیارن...مردم بی سواد هم ک انگار مسابقس سبقت میگیرن تو فروش و ضرر عقب نمونن...

ابدارچی شرکت ما اومده میگه چه خبر؟ من به زوووووووووووورررررررر سهمامو فروختم... خوشحالم بود انگار که هنر کرده  

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
من تاحالا سهم بزرگ نخریدم  شما چه سهم هایی پیشنهاد میدین ؟

نمیدونم والله. من وبملت رو دوست دارم نمیدونم چرا؟! 

ما تو روزهای منفی وتوس بهمون پیشنهاد شد و راضی بودیم

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
2738