2726
عنوان

پولدار ترین فامیل ما

217 بازدید | 16 پست

پولدار ترین کسی که میشناسین کیه(فامیل و آشناهاتون)

شغلش چیه 

و سرمایش چیا هست؟

خونه زندگیش چطوره؟

همه بگین

(دوستان این تاپیکایی که من میزنم برای نوشتن یک مقاله هست که برای یک سایت مینویسم 

و شما هم میتونین ایده بگیرین 

پس هی نگین تکراریه 

ممنون)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر عموم طلاسازه

مدرکش دیپلم 

۳۴سالشه

اولش با طلاسازی توکرج شروع کرد الان رفته دانمارک درامدش نجومیه

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

شغل ازاد داره.بخر و بفروش😅

باغ داره کلی

خونه شیک داره

ماشین خارجی دارن دوتا

شهر دیگه هم خونه دارن

برادرشوهرمه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

با کارش دیگ

ماشین سنگین داره 

سه پسر ی دختر داره

دخترشم مجرده😂😂

همش چوب سادگیمونو میخوریم!!!!                      وقتشه بد باشیم .... شاید واسه همیشه ...                                ✋

عموی مامانم خیلی پولداره نمیدونم چی چیه بانک بوده سمتش خیلی بالا بوده دیگه عمه ی خودم هیچی حق بابام و عمومو کشیده بالا طلاهای مادربزرگمو دزدید و تمام پس اندازای مادربزرگ و پدربزرگم که زیادم‌بودنو دزدیده...خانواده جاریم پدربزرگش از تجار قدیمی بوده زیادن...بابای خودمم بد نیست پولدار اُوِرت نیست ولی وضعش خوبه

2706