2733
2734
عنوان

پدر شوهر زبون نفهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی انقدر پروعه میگفتی ما مشکلی نداریم،  هر کی مشکل داره مختاره نیاد خونمون، قرار نیست من طبق ...

یعنی واقعا بہ خاطر یہ گربہ بہ پدرشوھرش اینابگہ خودت بودی قبول میکردی کسی بہ پدرت ھمچین حرفی بزنہ خونہ ی پسرشہ یہ عمرزحمت کشیدہ نمیتونہ یہ نظری بدہ 

2731
والا این حیوونای بدبخت یه زمانی تو طبیعت زندگی میکردند. یه عده آوردنشون خونه خونگی شدن. ژنشون که خون ...

اینو می‌دونم، ولی تو این زمان زندگی این شکلیه. مثلاً آدما هم همه‌شون قبلاً تو خونه ویلایی زندگی می‌کردن، ولی الان آپارتمان‌نشین شدن، تغییرات زمانه‌است دیگه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
یعنی واقعا بہ خاطر یہ گربہ بہ پدرشوھرش اینابگہ خودت بودی قبول میکردی کسی بہ پدرت ھمچین حرفی بزنہ خون ...

کسی که احترام خودشو نگه نمیداره لیاقتش همینه، پدر من خداروشکر انقدر فهم و شعور داره تو زندگی بقیه دخالت نکنه و متوجه ی سلیقه های نسل قدیم و جدید هست، فوقش نمیپسنده نره خونشون، حق نداره به چیزی که عروس و پسرش علاقه دارن توهین کنه و وقیحانه بگه میندارمش بیرون!

اینو می‌دونم، ولی تو این زمان زندگی این شکلیه. مثلاً آدما هم همه‌شون قبلاً تو خونه ویلایی زندگی می‌ک ...

من ترجیح میدم ادامه دهنده این راه نباشم که باعث بشم روز به روز حیوانات بیشتری اسیر خونه های ما بشن. من خودم عاشق پرنده هام، خرگوش خیلی دوست دارم، ولی هیچ وقت نمی خرم میگم حداقل من زندانی شون نکنم

یعنی واقعا بہ خاطر یہ گربہ بہ پدرشوھرش اینابگہ خودت بودی قبول میکردی کسی بہ پدرت ھمچین حرفی بزنہ خون ...

نظر دادن با بی ادبی فرق نداره؟؟

کامل نخوندی متنو

بحث گربه نیست فقط

یبار نظر بده و تموم شه بره

اینکه کن هیچی نگفتم هی کش داد هی کش داد اخرش توضیح دادم براش بعد برگشته میگه نمیفهمی یعنی چی؟

پدر منم با شوهرم چنین برخوردی کنه اولین نفری که تو روش وایسه منم. احترام بزرگ و کوچیک نداره

من ترجیح میدم ادامه دهنده این راه نباشم که باعث بشم روز به روز حیوانات بیشتری اسیر خونه های ما بشن. ...

طرز فکر شمام قابل تقدیره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706