1822
1823
عنوان

بچه ها کمک تورو خدا

102 بازدید | 15 پست

6 شهریور آخرین روز اولین پریودیم بوده 

و اقدام هسم از الان دل درد و کمر درد خفیف دارم 

هنو 4 روز دیگ مونده تا پریودیم

💓عاشقانه هایم با تو تمامی ندارد عشق جانم💓.... شمایی ک داری امضامو میخونی میشه از ته ته دلت از خدا بخوای و  دعا کنی نی نی دار شم.... ماه سوم اقدام مرسی دوست جونا🤩
خب چکار کنیم 😟

دل درد کمر دردم برا چیه 

💓عاشقانه هایم با تو تمامی ندارد عشق جانم💓.... شمایی ک داری امضامو میخونی میشه از ته ته دلت از خدا بخوای و  دعا کنی نی نی دار شم.... ماه سوم اقدام مرسی دوست جونا🤩

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

یا میخوای پری بشی

یا حامله ای

لانه گزینی هم ممکنه

تا اطلاع رسانی بعدی خدافظ

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
99/9/9بهترین اتفاق زندگیمو جشن میگیرم❤بگو آمین❤      چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   تیکر حاجتمه.میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
مگه قبل از پریود نداشتی قبلا😐 شایدم درد لانه گزینی حالا تا پریودی باس صبر کنی

نه اصلا 

یا میخوای پری بشی یا حامله ای😅 تا اطلاع رسانی بعدی خدافظ

باهاش کی بودی تو🤣

باهاش کی بودی تو🤣

😜😜😜😜😜😜😜😜😂❤❤❤❤😍

انشاءالله همونی میشه که میخوایی😍

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
99/9/9بهترین اتفاق زندگیمو جشن میگیرم❤بگو آمین❤      چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   تیکر حاجتمه.میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

اها یادم اومد من ده روز قبل موعدم دقیقا درد پریودی داشتم یادمه توی مطب دکتر بودم ‌و گفتم وای پریود شدم ولی رفتم خونه خبری نبود فرداش هم باز همون درد ولی خونریزی نداشتم یه هفته از موعدم رد شد بی بی زدم سریع پر رنگ شد

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )
عزیزم تو همونی فاطمه ای هستی که غذاهای خوشگل درست می‌کرد ؟؟؟

آره عزیزم 

آره عزیزم 

خب اگه خیلی دوست داری سریع باردار شی برو دکتر ولی نگو سه ماه اقدامم بگو یکساله اقدامم من رفتم یه قرص و آمپول داد همون ماه باردار شدم الکی یکسال خودم عذاب دادم

خب اگه خیلی دوست داری سریع باردار شی برو دکتر ولی نگو سه ماه اقدامم بگو یکساله اقدامم من رفتم یه قرص ...

آها باش عزیزم مرسی 

خب اگه خیلی دوست داری سریع باردار شی برو دکتر ولی نگو سه ماه اقدامم بگو یکساله اقدامم من رفتم یه قرص ...

عزیزم وقتی رفتی گفتی ی ساله اقدامم و باردار نشدم برات سونو و آزمایش نوشت؟ 

1826
عزیزم وقتی رفتی گفتی ی ساله اقدامم و باردار نشدم برات سونو و آزمایش نوشت؟ 

بله و آزمایش برای همسرم که معلوم شد تخمک هام ریزه و به درد بارداری نمیخوره واسه همین تا دارو مصرف کردم باردار شدم