2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با ارشد دانشگاه علامه تهران بیکارم بخاطر کرونا بیکار شدم

بازشما یخاطر کرونا بیکاردشین من اصلا کارپیدا نکردم بااینکه فامیلمون ندیراجرایی مسکن وشهرسازی بابا هودش قبلا توکار ساختو ساز بود کار معماری خیلی کمه

با ارشد دانشگاه علامه تهران بیکارم بخاطر کرونا بیکار شدم

دقیقا منم مثل توم همین ک فارغ التحصیل شدم بخاطر کرونا خونه نشین شدم نشد برم سرکار .. با لیسانس علامه 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
برای همون میگم غصه نخورن کنکوریا من تهش رو رفتم خبری نیست

دقیقا منم اجیم رتبه اش خوب نشده هدفشم علامه طباطبایی بود داره گریه میکنه هرچی بهش میگم من خوندم چیشد الان؟؟هیچ خبری نیست بخدا

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

بهش بگو چرا سخت میگیری همه چیز پزشکی نیست 

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

یکی بیاد منو اتیش بزنه با این رتبم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706