2733
2734
عنوان

ازدواج اینترنتی

627 بازدید | 66 پست

تو یه گروه مشترک یه پسره 

عکسمو دیده میگه اشنا شیم 

پسره المان زندگی میکنه و هم رشته ی خودمه و مهندس 

چکار کنم ؟

اولا اصلا به همچین ازدواجایی اعتقاد ندارم 

بعدشم کلا اگه یه سال ازم بزرگتر باشه

لهجشم اصفهانیه من دوست ندارم

تنها اپشنش همونه المانه که خودمو دارم میکشم برم 

به نظرتون چه کنم ؟؟

هی گیر داد اشناشیم 

یا بگم خانوادم زنگ بزنن ؟؟

من تعجب کردم گفتم وقتی نمیشناسمش 

ولی دوست داشتم با یکی اشنا بشم عشق قبلی فراموش شه

ولی وجدانم نمیزاره 

کمک تو رو خدا

برا فراموش کردن عشق قبلل لطفا وارد رابطه جدید نشید !!!

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم نمیدونم چه جور بیان کنم که فک نکنی دارم حسودی میکنم اما پسری که تو کشور غریب هست و مجرد احتمالا بالای ۳۰سال به هیچ وجه قابل اعتماد نیست. اونیم که میگه دنبال دختر ایرانی ببخشید ۸۰درصد دنبال رابطن چون میدونن دختر ایرانی اگه سو استفاده بشه ازش کسیو نداره که بهش برای دفاع رجوع کنه اما دختر خارجی پوستشو میکنه یا راحتتر کنار میاد حالا دیگه خود دانی

تو این زمونه که عشقای واقعیم کم پیش میاد باهم بمونن و داریم نمونه های زیادیشو تو جامعه میبینیم عشق م ...

واقعا 

متولد 85 هستی ؟

ای بابا پیر شدم خواهر رفت 

سر عشق همه چیو از دست دادم

ینی چی ؟ متوجه نشدم یکم توضیح میدی

ببین اکثر بخصوص مردایی که تو نت دنبال زنن وازدواج کلا نیتشون ازدواج نییت یا متاهلن یا مشکلات شدید روحی وجنسی دارن 

حالا به عیر از اون ۵ درصدی که مابینشون واقعا خوبن 

2706